Įvairenybės

Per du mėnesius išduota pusė milijono lojalumo kortelių „Mylimiausia“

Pusė milijono – tiek lojalumo kortelių „Mylimiausia“ išduota praėjus vos dviem mėnesiams nuo jos pristatymo. Pasak bendrą lojalumo kortelę „Mylimiausia“ pristačiusių partnerių, kortelės koncepcija – sujungti kelias pirmo būtinumo paslaugas ir nuolaidas teikiančias korteles į vieną – pasiteisino, ką įrodo ir įspūdingi išduodamų kortelių skaičiai.

Du mėnesius, iki balandžio 30 dienos, šešių partnerių – prekybos tinklo IKI, degalinių tinklo „Lietuva Statoil“, „Čili“ restoranų tinklo, „Gintarinės vaistinės“, „Senukų“ prekybos tinklo ir SEB banko – paslaugas ir nuolaidas sujungusi lojalumo kortelė „Mylimiausia“ buvo išduodama nemokamai. Nuo gegužės 1 d. lojalumo kortelės su mokėjimo funkcija „SEB Mylimiausia MasterCard“ kainuos 19 litų. Ją, kaip ir iki šiol, klientai gali užsisakyti ir atsiimti bet kuriame SEB banko padalinyje. Pageidaujantieji gauti nebankinę lojalumo kortelę „Mylimiausia“, ją gali įsigyti visose kitų partnerių prekybos vietose, ji kainuos 7 litus.

„Mylimiausia“ kortelės partnerių užsakymu vasarį atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei trečdalis didžiųjų miestų gyventojų piniginėse nešiojasi nuo 5 iki 10 kortelių, beveik penktadalis – nuo 10 iki 20. Daug nuolaidų kortelių prikaupę pirkėjai labai dažnai užmiršta jomis pasinaudoti, taip pat skundžiasi, kad nuo kortelių plyšta jų piniginės. Dėl to beveik pusė respondentų nurodė, kad norėtų kelis partnerius jungiančios vienos lojalumo kortelės vietoj kelių atskirų.

Kortelė „Mylimiausia“ naudinga jos turėtojams kiekvieną dieną ir suteikia nuolaidas pirmojo būtinumo prekėms ir paslaugoms – maistui parduotuvėje ar restorane, vaistams, degalams ir statybinėms bei buities prekėms, taip pat su ja būtų patogu atsiskaityti, gauti darbo užmokestį. Kortelės „Mylimiausia“ turėtojams partneriai savo prekėms ir paslaugoms taiko išskirtines nuolaidas, teikia įvairių vienkartinių akcijų ir pasiūlymų. Skirtumas nuo šešių atskirų partnerių kortelių – kortelės „Mylimiausia“ užtenka vienos ir ji kartu gali būti banko kortelė.

Daugiau informacijos apie lojalumo kortelę „Mylimiausia“ galima rasti www.mylimiausia.lt.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą