Sveikata

Paroda SVEIKATOS DIENOS 2013

Paroda „Sveikatos dienos“ – gera savijauta kiekvieną dieną

Šiemet jau penktą kartą Kaune organizuojamoje sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos parodoje „Sveikatos dienos” verta apsilankyti visas tris parodos dienas. Parodos organizatoriai garantuoja, kad aktyviai dalyvaujant sveikatos stiprinimo renginiuose savijauta tikrai pagerės.

Balandžio 19-21 dienomis Kauno Žalgirio arenoje vyks sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“. Jos metu įvairias sveikatingumo, gydymo ir reabilitacijos, natūralios medicinos naujoves pristatys apie 110 įmonių. Šiemet į erdvesnę vietą išsikėlusi paroda lankytojams žada nemažai aktyvių sveikatinimo renginių.

Pasak parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ projektų vadovės Jurgitos Kasparavičienės, šių metų parodos akcentas – aktyvi veikla. Parodos lankytojai bus kviečiami išbandyti ne tik naujausias sveikatinimo bei gydomosios medicinos technologijas, bet ir šiaurietišką ėjimą, jogos mankštą, pirties malonumus bei meno terapiją – tapybą ant vandens „Ebru“.

„Norintys išbandyti vaikščiojimą su lazdomis pirmą parodos dieną galės sudalyvauti VšĮ „Visada aktyvus“ seminare apie šiaurietiško ėjimo techniką, mankštą ir fizinius pratimus su lazdomis, o visomis kitomis parodos dienomis prisijungti prie grupinio šiaurietiškojo vaikščiojimo Žalgirio arenos teritorijoje. Kiekvieną dieną taip pat vyks sveikatinimo jogos mankšta, po kurios bus galima pasikonsultuoti su jogos specialistais. Visi mankštos dalyviai gaus nemokamą dovanų kuponą vienkartiniam užsiėmimui Kauno jogos studijoje dviems asmenims“, – sako J.Kasparavičienė.

Yra sakoma, kad pirties dieną nesenstama, todėl parodos metu Lietuviškos pirties bičiulių draugija mobilią pirtelę prie Žalgirio arenos kūrens kiekvieną dieną ir kvies joje patirti gurmaniškus malonumus sielai bei kūnui. „Išsiilgusieji gero garo turbūt ramiai nepraeis pro veikiančią pirtelę lauke. Ten bus galima užsukti sušilti ir pasivanoti patiems arba išmėginti patyrusio meistro vedamą pirties programą. Juk pirtis be pirtininko – kaip ekskursija be gido”, – sako draugijos nariai. Garantuojama, kad po viešnagės pas lietuviškos pirties bičiulius kiekvienas pasijus kupinas jėgų ir gyvenimo džiaugsmo.

Parodoje „Sveikatos dienos“ bus galima nemokamai atlikti hepatito C kapiliariniame kraujyje testą, gliukozės (cukraus) kiekio kraujyje tyrimą, pasimatuoti kūno masės sudėtį (kūno masės indeksą (KMI), riebalų ir raumenų santykį, rekomenduojamą dienos kalorijų poreikį), pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą (AKS), pasikonsultuoti dėl įvairių ligų ir tyrimų su laboratorinės medicinos gydytoja. Šias paslaugas parodos lankytojams nemokamai teiks Medicinos diagnostikos ir laboratorinių tyrimų asociacijos nariai.

Tikimasi, kad šiemet parodą „Sveikatos dienos“ per tris dienas aplankys apie 40 tūkst. lankytojų.

Apie UAB „Ekspozicijų centras“
Viena iš pagrindinių UAB „Ekspozicijų centras“ veiklų – parodų organizavimas. Parodų organizavimu užsiimama nuo 1994 metų. Įmonėje dirba vieni geriausių šios rinkos profesionalų.

Daugiau informacijos suteiks Jurgita Kasparavičienė, parodos projektų vadovė
Tel.: 37 331590
El.paštas: sveikatosdienos@expo.lt

Parašykite komentarą