Laisvalaikis

PARODA „MOTERS PASAULIS 2011“ – PASIRUOŠIMO DARBAI ĮSIBĖGĖJA

Paroda „Moters pasaulis 2011“ vyks lapkričio 10-13 dienomis, Kaune (Aušros g. 42).
Kasmet organizuojama paroda sulaukia gausaus lankytojų bei dalyvių skaičiaus. 2010 m. parodoje dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius 271 įmonė, apsilankė 32 000 lankytojų. Šių metų paroda taip pat sieks rekordo – jau dabar užregistruota beveik 200 įmonių, kurios iš anksto pradėjusios pasiruošimą pateiks lankytojams svarbių naujienų, įdomių pristatymų, naudingų ir profesionalių patarimų lankytojams.
Kaip ir kasmet lankytojai parodoje ras visa, kas susiję su paslaptingu moters pasauliu. Tačiau jau dabar išryškėja parodoje vyraujančios sritys: profesionali kosmetika, plaukų priežiūros priemonės, tekstilės bei trikotažo gaminiai, sveikos gyvensenos, ekologiški produktai. Ekspozicija „Viskas sveikatai“ jau šiuo metu pilnai užsipildžiusi, dar yra keletas laisvų vietų ekspozicijoje „Lietuviškas gaminys“ bei antrojoje parodos salėje“- komentuoja parodos organizatorius, UAB „Ekspozicijų centras“ parodų organizavimo ir rinkodaros vadovė I. Gibavičienė. „Parodos programos įvairovė tikimės nudžiugins net ir visko mačiusius lankytojus. Aktyviai ruošiamasi pasirodymams scenoje bei įmonių pristatymams seminarų salėje“.
Pirmą kartą parodos metu organizuojamas Lietuvos nacionalinis čempionatas kirpėjams ir grožio specialistams, vyksiantis lapkričio 10 – 11 d. parodos „Moters pasaulis 2011“ metu, atskiroje parodos erdvėje. Čempionatas vyks pagal pasaulinės organizacijos „OMC“ (Organisation Mondiale Coiffure) – didžiausios pasaulyje grožio organizacijos, vienijančios daugiau kaip 500 000 salonų savininkų iš 60 valstybių visame pasaulyje, organizuojamų čempionatų bei atvirųjų šalies taurių nuostatus. Čempionate kviesime varžytis jaunimą bei jau patyrusius mūsų šalies kirpėjus vizažistus bei manikiūrininkus įvairiose kategorijose: moterų ir vyrų madinga, pilno madingo įvaizdžio kūrimo ir techninė kategorijos; moterų ir vyrų jaunių madinga kategorija; vizažo ir nagų dizaino kategorijos.
„Tikimės, jog čempionatas susilauks didelio grožio meistrų dėmesio ir taps tradiciniu šalies renginiu mūsų mieste“- komentuoja J. Mačiulienė, Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė. (Daugiau informacijos apie čempionatą www.kigsa.lt)
UAB „Ekspozicijų centras“ tikisi, kad 9-oji paroda „Moters pasaulis“ nudžiugins lankytojus tiek įdomiais dalyvių prisistatymais, tiek unikalia parodos programa.

Parašykite komentarą