Transportas

Paaiškėjo piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2021“ nugalėtojai

Jau žinomi VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcija) inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2021“ nugalėtojai. Jais tapo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos septintokė Marija Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos trečiokė Inga Rita, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos auklėtinė Emilija, Druskininkų „Ryto“ gimnazijos moksleivė Aura, Radviliškio dailės mokyklos, Baisogalos klasių auklėtinis Eimis ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos moksleivė Neringa.

Kaip ir pernai, taip ir šiemet Lietuva buvo suskirstyta į tris teritorijas, kurių kiekvienoje laimėtojais išrinkta po du labiausiai temą atspindinčius piešinius. Visi šeši kūriniai iki š. m. spalio mėn. bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų. Konkretūs paviljonai bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąjį rajoną, vietovę.

Pasak Kelių direkcijos vadovo Remigijaus Lipkevičiaus, labai džiugu, kad šiais metais dalyvių įsitraukimas buvo ypatingai gausus. Šių metų konkurse varžėsi net 967 piešiniai iš visos Lietuvos, kai tuo tarpu pernai sulaukėme 279 dalyvių. Toks dalyvių aktyvumas parodo, kad daugumai rūpi kurti ir gražesnę, ir saugesnę eismo aplinką mūsų šalyje. Tikimės, kad vaizdžiai, kūrybiškai primintos saugaus eismo taisyklės pasieks daugybę eismo dalyvių, o tuo pačiu vietos gyventojus džiugins atnaujinti bei pagražinti autobusų laukimo paviljonai.

Konkursu  „Saugus eismas kelyje 2021“  siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų eismą mūsų keliuose ir gatvėse – skatinti kiekvieną žmogų, dalyvaujantį eisme, elgtis atsakingai ir dėmesingai, priminti atšvaitų segėjimo būtinybę pėstiesiems, o diržų svarbą – važiuojantiems automobiliu. Taip pat ne tik elgtis pagarbiai vienam su kitu, bet ir saugoti visų sveikatą bei gyvybę. 

Pagrindiniai pateiktų darbų vertinimo kriterijai buvo – atitiktis konkurso tikslui ir tematikai, idėjos ir formos originalumas, darbų kokybė, praktinio panaudojimo galimybės ir kt. Taip pat visi darbai privalėjo atitikti Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Konkursui pateiktus darbus vertino komisija, sudaryta iš šio konkurso organizatorių.

Daugiau informacijos:

Aušra Ramoškaitė

Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyrius

Tel. +370 5 232 96 28, mob. tel. +370 656 76 508

El. p. ausra.ramoskaite@lakd.lt

Pranešimą paskelbė: Saulius Jansonas, Lietuvos automobilių kelių direkcija

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą