Technologijos

Olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020 m. bus įdiegta apsauga nuo žemės drebėjimų

Šiandien buvo paskelbta, kad siekiant užtikrinti lankytojų ir sportininkų saugumą, olimpinėse žaidynėse Tokijuje 2020-aisiais bus naudojama „Bridgestone“ seisminės izoliacijos guolių technologija. Pažangūs, vos 60–180 cm skersmens guoliai padės apsaugoti net po 15 tūkst. lankytojų talpinsiančius pastatus ir jame esančius žmones žemės drebėjimo atveju.

Minėti guoliai bus įdiegti dviejuose dar tik statomuose pastatuose: Tokijo vandens sporto centre, kuriame vyks plaukimo, nardymo ir meninio plaukimo žaidynės, bei „Ariake“ arenoje. Pastarojoje 2020 m. vasarą bus rengiamos tinklinio ir parolimpinio krepšinio varžybos. Planuojama, kad abiems pastatams apsaugoti prireiks 52 guolių.

„Ruošdamiesi olimpinėms ir parolimpinėms žaidynėms savo gimtajame mieste ir svečių iš viso pasaulio priėmimui, ieškojome pažangiausių sprendimų, kurie lankytojams užtikrintų tik saugią ir malonią patirtį. Didžiuojamės, kad mūsų bendrovės įrenginiai bus įdiegti naujai pastatytose erdvėse, kurių atidarymo gyventojai nekantriai laukia jau dabar“, – sakė Tomohiro Kusano, „Bridgestone Corporation“ viceprezidentas ir vyresnysis pareigūnas, atsakingas už diversifikuotų produktų sprendimus versle.

Seisminės izoliacijos guoliai – tai lanksčios konstrukcinės atramos, montuojamos po pastato stogu*1. Jos padeda sumažinti atraminių elementų naštą ir izoliuoja stogo konstrukciją nuo požeminių smūgių. Šio tipo įrenginiai dažnai naudojami pastatuose, kuriuose yra didelių, atvirų erdvių, pavyzdžiui, sporto arenose.

Japonija patenka į vadinamąjį Ramiojo vandenyno ugnies žiedo teritoriją, kurioje įvyksta daug žemės drebėjimų ir ugnikalnių išsiveržimų, todėl „Bridgestone“ čia vysto ir kuria seisminės izoliacijos technologijas jau nuo 1984-ųjų. Pavyzdžiui, bendrovės seisminės izoliacijos guoliai jau dabar yra naudojami įvairiuose šalies objektuose: Tokijo stotyje, vyriausybiniuose pastatuose, ligoninėse, pažangiuose gyvenamųjų namų kompleksuose ir kt.

Apie korporaciją „Bridgestone“:

Korporacija „Bridgestone“, kurios pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Tokijuje, yra didžiausia pasaulyje padangų ir gumos kompanija ir veikia remdamasi misija „Serving Society with Superior Quality“ (liet. Tarnauti visuomenei, suteikiant aukščiausią kokybę). Bendrovė didžiuojasi 2014 m. tapusi pasauliniu olimpinių, o 2018 m. ir parolimpinių žaidynių partnere. Bendrovė turi pasaulininių olimpinio ir parolimpinio judėjimo teises iki 2024 m., o šis laikotarpis apima olimpines ir parolimpines žaidynes Tokijuje 2020-aisiais, Pekine 2022-aisiais ir Paryžiuje 2024-aisiais. Įmonė yra įsipareigojusi teikti produktus, paslaugas ir sprendimus, kurie pagerintų žmonių judėjimą, gyvenimo būdą, darbą ir sportinę veiklą. „Bridgestone“ įsipareigojimai pasauliniems olimpiniam parolimpiniam judėjimams tęsia daugiau nei 100 metų vykstančią bendradarbiavimo su sportu istoriją. „Bridgestone“ olimpinės ir parolimpinės veiklos pagrindą sudaro pasaulinė žinutė „Chase Your Dream“ (liet. Vykis savo svajonę), kuria siekiama paskatinti žmones įveikti kliūtis ir atkakliai siekti savo tikslų. „Bridgestone“, kaip pasaulinė partnerė, turi visas teises žaidynėms teikti padangų, jų priežiūros, transporto priemonių, savaeigių dviračių, seisminių izoliacinių guolių ir įvairių statybos ir pramonės produktų pardavimo paslaugas.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą