IT naujienos

Nuolaidos su „Omni ID“ padengia mokestį už skambučius ir SMS žinutes Lietuvoje

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ klientams skirta „Omni ID“ privalumų kortelė aktyviems jos naudotojams suteikia nuolaidų tiek, kad jų užtektų sumokėti už pokalbius mobiliuoju telefonu ir SMS žinutes Lietuvoje. Rinkos tyrimų grupės TNS atliktos gyventojų apklausos rezultatai parodė, kad, aktyviai naudodamiesi „Omni ID“ privalumų kortele, „Omnitel“ abonentai per mėnesį gauna naudų, kurių vertė – 20,4 Lt. Tai beveik tiek pat, kiek jie vidutiniškai išleidžia šioms mobiliojo ryšio paslaugoms.

„Ilgamečiai mūsų klientai žino, kad su „Omni ID“ kortele jie turi galimybę pasinaudoti specialiais mūsų partnerių pasiūlymais ir nuolaidomis daugiau nei 1600 vietų visoje Lietuvoje“, – sakė „Omnitel“ viceprezidentas rinkodarai ir paslaugoms Darius Maikštėnas.

„Omni ID“ privalumų programa nuo šiol yra išmani ir pritaikoma prie konkretaus kliento poreikių. „Omni ID“ korteles turintys „Omnitel“ klientai gali gauti tik jiems įdomius ir aktualius pasiūlymus savo pasirinktu būdu – tereikia užsiregistruoti „Omni ID“ interneto svetainėje arba „Omni ID“ programėlėje bei pažymėti, kokie pasiūlymai domina ir kokiu būdu – SMS žinute, el. paštu ar į mobiliąją programėlę – norėtų juos gauti.

Išmaniesiems telefonams skirta „Omni ID“ mobilioji programėlė leidžia matyti tiek visus, tiek arčiausiai vartotojo buvimo vietos esančius „Omni ID“ pasiūlymus, juos filtruoti, vykdyti paiešką, pažymėti patinkančius pasiūlymus, kurie bus matomi skiltyje „Mano pasiūlymai“ ir t.t. „Omni ID“ programėlė yra nemokama ir skirta išmaniesiems telefonams su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis. Ją galima parsisiųsti iš programėlių parduotuvių „App Store“ ir „Google Play“.

Šiuo metu „Omni ID“ privalumų programos dalyviai gali gauti nuolaidas „Omnitel“ prekėms bei paslaugoms, taip pat daugiau nei 350 „Omni ID“ partnerių pasiūlymus su nuolaida įsigyti įvairių prekių bei lankytis renginiuose, restoranuose, sporto klubuose, grožio salonuose, keliauti ir t.t. Be to, „Omni ID“ kortelė suteikia trumpesnį laukimo laiką „Omnitel“ salonuose – tereikia pridėti kortelę prie eilių reguliatoriaus.

„Omni ID“ privalumais ir programėle gali naudotis visi „Omnitel“ ir „Omnitel Extra“ klientai. Daugiau informacijos apie „Omnitel“ klientams skirtą „Omni ID“ privalumų programą rasite čia.

Kontaktai žiniasklaidai
_____________________________________________
Daiva Selickaitė, „Omnitel“ ryšių su visuomene vadovė,
+370 686 85906; d.selickaite@omnitel.net

Pareiškimai dėl ateities perspektyvų
Pareiškimai pranešime spaudai, susiję su būsimu statusu arba aplinkybėmis, įskaitant veiklą ateityje ir kitas tendencijų prognozes, yra pareiškimai apie ateities perspektyvas. Savo pobūdžiu pareiškimai apie ateities perspektyvas siejami su rizika ir nežinia, kadangi jie susiję su įvykiais ir priklauso nuo aplinkybių, kurios įvyks ateityje. Neįmanoma užtikrinti, kad realūs rezultatai iš esmės nesiskirtų nuo šiuose pareiškimuose dėl ateities perspektyvų numatytų arba numanomų rezultatų, dėl daugybės veiksnių, kurių daugelio TeliaSonera negali kontroliuoti.

Parašykite komentarą