Sportas

Netikėta „Halls Winter Rally 2013“ lenktynių pradžia

Šeštadienį Utenoje startavusioje žiemos šventėje „Halls Winter Rally 2013“ kiek netikėta lenktynių pradžia automobilių sporto gerbėjams. Dėl greičio dėžės gedimo iš varžybų pasitraukė Latvijos ralio lenktynininkų Janio Feldmanio bei Martyno Svilio ekipažai bei naujuoju automobiliu „Subaru Impreza WRC“ ralio lenktynių sezoną turėjęs pradėti Benediktas Vanagas.
Pirmasis žiemos ralio greičio ruožo startas buvo duotas 8 valandą ryto pirmajame „EGZOTIKA“ greičio ruože Ignalinos rajone. Šią lenktynių atkarpą įveikęs Benedikto Vanago ir Gretos Germanavičiūtės „General Financing – Autopaslauga“ ekipažas turėjo iš varžybų pasitraukti dėl greičio dėžės gedimo.

Taip pat netikėta lenktynių eiga tapo ir Latvijos ralio meistrams Janiui Feldmaniui ir Martinui Sviliui. Šių lenktynininkų pasitraukimas beveik nubraukė kaimyninės šalies lenktynininkų galimybes nugalėti. Utenos regione vykstančiame ralyje Latvijos lenktynininkai nugalėjo pastaruosius tris metus iš eilės.

Šeimyniniam Mindaugo ir Artūro Daunoravičių tandemui taip pat neteko tinkamai įsibėgėti. Dėl techninių gedimo taip pat nutraukė kovą dėl taškų šių metų Lietuvos automobilių ralio čempionate.

Po pirmų šešių greičio ruožų ralyje pirmauja Deividas Jocius pilotuojantis „Mitsubishi Lancer Evo IX“ automobilį. Nuo jo 13 sekundžių atsilieka Dominyko Butvilo ekipažas, o trečioje vietoje nuo lyderių atsilikę 18 sekundėmis finišo liniją kirto Vytauto Švedo ekipažas.

Toliau kitomis vietomis ekipažai dalinasi taip:
4. Martynas Samuitis ir Ramūnas Šaučikovas (LT)
5. Rokas Kvaraciejus ir Mindaugas Čepulis (LT)
6. Vaidas Žala ir Dainius Alekna (LT)
7. Ramūnas Čapkauskas ir Tomas Šipkauksas (LT)
8. Maciej Rzeznik ir Przemyslaw Mazur (PL)
9. Allesandro Taddei ir Massimo Daddoveri (IT)
10. Aleksey Sivirchukov ir Gediminas Celiešius (BY, LT)

Šiuo metu lenktynininkai atvyko į serviso zoną Utenoje, kurioje ruošia savo automobilius antrajai ralio daliai. Iš serviso ekipažai judės link septintojo greičio ruožo, kuriame startas bus duotas 11:55 val.
Gyvai ralio rezultatus galime stebėti www.rally-live.lt.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą