Laisvalaikis

Modelių konkusas “RUTA MODEL LOOK 2013″ – tramplinas į tarptautinę modelio karjerą.

Modelių konkusas „RUTA MODEL LOOK 2013″ – tramplinas į tarptautinę modelio karjerą.

Balandžio 10 d. prasideda atranka į tarptautinį modelių konkursą „RUTA MODEL LOOK 2013“. Jo nugalėtojos varžysis dėl galimybės laimėti madų fotosesijas Paryžiuje, susitikimus su geriausiomis pasaulio modelių agentūromis bei pasirašyti sutartis su modelių agentūra RUTA model management. Merginos, siekiančios tarptautinės modelio karjeros, kviečiamos pildyti registracijos anketas internetu.

Kiekvieną mėnesį „RUTA MODEL LOOK“ komanda išrinks dvi kandidates, dalyvausiančias renginio finale, vyksiančiame spalio mėnesį, Lietuvoje. Į finalą patekusios merginos bus mokomos modelio darbui būtinų įgūdžių: taisyklingo vaikščiojimo, pozavimo, stiliaus ir makiažo principų. Į renginio finalą iš viso bus atrinkta dvylika merginų, iš kurių konkurso komisija išrinks tris nugalėtojas. Konkursą organizuoja tarptautinė modelių agentūra „RUTA model management“.

„Siekdami sudaryti geriausias sąlygas viso pasaulio merginoms pretenduoti į šį konkursą, pirmines atrankas organizuojame internetinėje erdvėje. Šiuolaikinės technologijos ir kalbų žinojimas mums leidžia bendrauti ir keistis informacija su įvairiose šalyse gyvenančiomis, įvairių tautybių merginomis“, – sako Rūta Bartašiūtė, agentūros „RUTA model management“ vadovė.
Pasak Rūtos Bartašiūtės, kelių etapų atranka merginoms suteikia galimybę gauti neįkainojamos patirties ir pasiruošti renginio finalui.
„RUTA MODEL LOOK komisija – profesionalai, kurie merginas vertins ne tik pagal fotogeniškumą, asmenybę, naturalų grožį, tačiau ir atsižvelgs į mados pasaulyje vyraujančias tendencijas“, – pasakoja R. Bartašiūtė.

Atrankos vyks net kelis mėnesius, nuo balandžio 10 d. iki rugsėjo 30 d. Šis laikotarpis pasirinktas ne atsitiktinai. Siekiama kandidates rinkamai paruošti finaliniam renginiui bei išnaudoti vasaros sezoną, kuomet merginos turi daugiau laisvo laiko papildomiems užsiėmimams. Anksčiau užsiregistravusios merginos turės didesnes galimybes užsitikrinti vietą finale ir sėkmingai pasiruošti baigiamajam renginiui. Atrankose gali dalyvauti 13 – 21 metų amžiaus merginos, kurios yra ne žemesnės nei 172 cm. Konkurso registracijos anketa patalpinta www.rutamodel.com tinklalapyje.

Tarptautinė modelių agentūra RUTA model management įkurta Vilniuje 2009 metais. Agentūra atstovauja garsius Lietuvos modelius: Ditę Antanaitytę, Eriką Stasiulevičiūtę, Margaritą Švegždaitę, Sigutę Krilavičiūtę bei daugelį kitų perspektyvių merginų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Italijos, Prancūzijos, Rusijos ir Baltarusijos. RUTA model management bendradarbiauja su visomis geriausiomis pasaulio modelių agentūromis, tarp kurių žinomiausios: WOMEN, ELITE, IMG, NEXT, DONNA, UNO, VIVA. Agentūra modeliams teikia išskirtinį dėmesį bei siekia tapti profesionaliausia ir geriausia modelių agentūra Baltijos Šalyse.

Išsamesnė informacija ir kontaktai spaudai:
RUTA model management vadovė:
Rūta Bartašiūtė
ruta@rutamodel.com
www.rutamodel.com

Parašykite komentarą