Laisvalaikis

Marijampolės „Miesto ledi“ į apdovanojimus atlydėjo jos dvynė sesuo

Ketvirtadienio vakarą Marijampolės „Miesto ledi“ titulas įteiktas dvidešimt vienerių metų Vytautei Alesiūtei. Marijampolės apskrities „Lions“ klubo prezidentui Stasiui Žaliabarščiui paskelbus nugalėtoją – smalsūs žvilgsniai nukrypo į dvi, iš pirmo žvilgsnio identiškai atrodančias merginas. Kuri iš dviejų seserų dvynių yra tikroji laimėtoja tapo aišku tik tuomet, kai Vytautė atsistojo priimti jai tekusios „Miesto ledi“ juostos.

„Aš myliu savo miestą ir didžiuojuosi galėdama pasakyti, kad esu marijampolietė“, – pelniusi savo miesto drožio ambasadorės titulą, neslėpdama susijaudinimo sakė mergina. Vytautės nuomone, Marijampolė – puikus miestas gyventi: „Galbūt tik žmonės turėtų patys labiau pasistengti, kad miestas atrodytų gražiai. O Marijampolės moterims reikėtų įgyti daugiau pasirikėjimo, įvertinti save, būti drąsioms!“

Kartu su naujaja Marijampolės „Miesto ledi“, visos šio konkurso dalyvės pasirašė deklaraciją, kuria pasižadėjo puošti, garsinti bei puoselėti savo miestą. Šią deklaraciją iš konkurso iniciatoriaus, kosmetikos priemonių tinklo „Drogas“, atstovės Renatos Vaitulionienės rankų priėmusi Marijampolės savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė ne tik pažadėjo ją akylai saugoti, bet ir nepamiršti „Miesto ledi“ įsipareigojimų Marijampolei: „Tikiu, kad mūsų naujoji grožio ambasadorė galės padaryti daug gražių dalykų mieste“.

Žaviausiai marijampolietei be „Miesto ledi“ titulo atiteko ir išskirtinė, tik jai skirta fotosesija, bet ir 1000 Lt vertės prizai.

Konkursu „Miesto ledi“ siekiama paskatinti Lietuvos moteris aktyviau veikti savo miestuose, dalyvauti visuomeninėje veikloje ir priimti sprendimus, todėl tikimasi, jog tiek laimėtojos, tiek finalininkės toliau aktyviai dalyvaus įvairiose savo miestų iniciatyvose. Žaviausios moterys jau paskelbtos Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje bei Marijampolėje, o spalį jos bus išrinktos dar ir Ukmergėje bei Telšiuose.

Visą vasarą moterys bei merginos iš devynių Lietuvos miestų buvo kviečiamos registruotis internetiniame tinklalapyje www.miestoledi.lt. Registracijos anketoje be vardo ir hobio moterys buvo prašomos aprašyti savo miestą bei trim žodžiais įvardinti miesto viziją. Visas užsiregistravusias moteris vertino interneto vartotojai, o finale prie jų prisidėjo komisija: teatro aktorė Violeta Kochanskytė, aktorius Vytautas Bagdzevičius, stilistė Toma Kisieliūtė, mados fofografas Nerijus Paluckas bei konkurso iniciatorių atstovės – „Drogas“ Lietuva vadovė Daina Žymantė ir marketingos vadovė Loreta Noreikaitė – Ziezienė.

Pagrindinis konkurso rėmėjas ir iniciatorius – grožio, sveikatos bei namų priežiūros priemonių prekybos tinklas „Drogas“.

Parašykite komentarą