Laisvalaikis

„LNK Muzikos akademijos” lyderis – Ruslanas, nepasisekė Martai

Pirmojo LNK muzikinio projekto „LNK Muzikos akademija” egzamino neišlaikė maestro Virgilijaus Noreikos koncertų partnerė, operos solistė Marta Lukošiūtė. Komisija ir žiūrovai nusprendė, kad ji kitą šeštadienį kausis dėl išlikimo šou.

Šeštadienio vakarą dešimt jaunų talentų iš kailio nėrėsi, kad tik patiktų „LNK Muzikos akademijos” griežtajai komisijai ir žiūrovams. Dešimt skirtingų spektaklių buvo vienas už kitą originalesni.

Pirmąją vietą, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, užėmė unikalus vokalistas Ruslanas Kirilkinas. Šis vaikinas specialiai dėl „LNK Muzikos akademijos” grįžo į Lietuvą iš Suomijos, kur gyvena trejus metus.

Atlikęs dainą „Laisvės kaina” Ruslanas pelnė net rūsčiosios Rūtos Ščiogolevaitės simpatijas. „Ruslanai, viskas buvo išpildyta iki smulkmenų, neturiu tau ko prikišti”, – sakė komisijos narė. „Netikiu, ką tu sakai, Rūta”, – stebėjosi Ruslanas. Žiūrovai jam atidavė 835 balsus.

Antrąją vietą užėmė gražuolė Šorena iš Gruzijos. Ji atliko dainą gruzinų kalba „Moteris turi mylėti vieną”. Šorena atsiskleidė ir kaip šokėja – mat gimtojoje šalyje septynerius metus lankė liaudies šokius.

Trečiasis žiūrovų ir komisijos favoritas – Sasha Son. Jis pademonstravo tikras vokalo vingrybes dainoje „Gera būti dviese”.

Marta dainavo apie „Meilės aidą”. Komisija jai skyrė pastabų dėl mikrofono valdymo. „Martai mikrofonas – naujas instrumentas, nes operoje jis nereikalingas. Tad tikiu, kad ateityje ji išmoks tinkamai naudotis juo”, – sakė komisijos pirmininkė Asmik Grigorian.

Mokytis Marta turi lygiai savaitę – kitą šeštadienį LNK eteryje ji susikaus su vienu iš savo kolegų. Kas jis arba ji – kitą savaitę išsirinks patys dalyviai.

Iškritusiojo vietą iškart užims naujokas.

Tikros emocijos, ašaros ir vieno „LNK Muzikos akademjos” dalyvio atsisveikinimas su šou – šeštadienį, 19.05 val., ir, žinoma, tik per LNK.

Pridedu galutinius žiūrovų ir komisijos balsavimo rezultatus:

Dalyvis Vieta

RUSLANAS 1

ŠORENA 2

SASHA SON 3

JUOZAS 4

PAULIUS 5

Mr. JUMBO 6

GABRIELĖ 7

ROŽĖ 8

EWEX 9

MARTA 10

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą