Laisvalaikis

„LNK Muzikos akademijos” dalyviams – pirmasis žiūrovų verdiktas

Šį šeštadienį, 19.05 val., „LNK Muzikos akademijos” žiūrovai pirmą kartą galės rinkti geriausius ir blogiausius. Nežinia, ar žiūrovų nuomonė sutaps su griežtosios komisijos, bet žiūrėti išties bus į ką: scenoje degs ugnys, žaižaruos fejerverkai, kaitins aistringi šokiai ir širdį virpins baladės.

Dešimt ambicingų LNK muzikinio projekto dalyvių įsibėgėja – šįkart žiūrovams jie paruošė vienas už kitą geresnių pasirodymų.

Prie Juozo vardo nuo šiol nebebus pridedama „buvęs „ventukas”. Vaikino pasirodymas nė iš tolo neprimins kapelos – jis atliks „Himną draugams”. Ar tarp televizijos žiūrovų atsiras daug Juozo draugų, paaiškės šeštadienį, kai kiekvienam, sėdinčiam prie televizoriaus, bus galima balsuoti už dalyvius telefonu.

Skaudančia gerkle į sceną lips Paulius – jam prieš laidos filmavimą medikai turėjo suleisti stiprių vaistų, kad nedingtų balsas. Paulius atliks dainą „Paleisk mane”.

Nesakysime, kaip Pauliaus pasirodymą įvertino griežtieji komisijos nariai. Tačiau po jų komentarų laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis juokaus taip: „Pauliau, ar esi kada nors gavęs per veidą su mazgote? Ne? Tai šįvakar buvo pirmas kartas…”.

Operos solistė Marta Lukošiūtė savo dainą „Meilės aidas” užkulisiuose repetavo iki pat paskutinės minutės. Jaudinosi Marta ir prieš pasirodymą, ir po jo. Leonardas Pobedonoscevas jos paklausė: kuo skiriasi operos ir pop scena? „Operinėje aplinkoje gali ir nelabai patikti žiūrovams – jie vis tiek plos. O šou pasaulyje jeigu nepatiksi, tave be skrupulų nušvilps… to labiausiai ir bijau”, – sakė Marta. Tačiau jai nėra ko bijoti, publika ne švilpė, o plojo. Kaip balsuos televizijos žiūrovai, pamatysime šeštadienį.

„Labai šiuolaikiškas jaunuolis…”, – taip po talentingojo Sasha Son dainos „Gera būti dviese” kalbėjo komisijos narys Stasys Povilaitis. Apie Gabrielės pasirodymą su lyriška daina „Per vėlu” garsusis maestro – dar geresnės nuomonės: „Besiklausant buvo miela ne tik ausiai, širdžiai, bet ir akiai”.

Ruslanas atliks už širdies griebiantį kūrinį apie „Laisvės kainą”, o Rožė įaudrins visą pulką giminių, sėdinčių salėje, su daina „Tavo meilė man reikalinga”.

Įspūdingiausias vizualiai – metalisto Mr. Jumbo surengtas šou ant scenos. Galingu vokalu jis klausė „Kodėl?”, o aplink liepsnojo ugnies fakelai. Iš gitaros ir būgnų ėmė sproginėti fejerverkai. Pats Mr. Jumbo buvo sukaustytas sunkiomis grandinėmis ir visą laiką mėgino iš jų ištrūkti. „Gerai, kad mūsų nesudeginot…buvo išties karšta”, – po įspūdingo šou kalbės griežtoji Rūta Ščiogolevaitė ir kiti komisijos nariai.

„Taip, Jumbo, tu turi išties daug parako. Bet sakyk, ar esi labiau vokalo, ar bokalo meistras?”, – šmaikštaus M. Stasiulis.

L. Pobedonoscevo simpatijos atiteko dailiajai gruzinei Šorenai. „Ji ir šoka, ir dainuoja, ir, svarbiausia, yra graži”, – po dainos „Moteris turi mylėti vieną” kalbės Leo.

Šorena savo gimtojoje šalyje septynerius metus lankė liaudies šokius, tad čia, Lietuvoje, šokti ji išmokė ir „LNK Muzikos akademijos” šokėjus. Rezultatą televizijos žiūrovai pamatys šeštadienį.

Šorenos pasirodymu liko sužavėta ir „LNK Muzikos akademijos” rektorė Asmik Grigorian. „Nesuprasdama dainos teksto, aš supratau viską. Šios merginos emocijos ir jausmai tiesiog plūsta iš vidaus”, – sakė Asmik.

„Šorena – tai mažas… didelis stebuklas”, – taip žavią merginą apibūdins kita komisijos narė Eglė Gabrėnaitė.

Šeštadienio žiūrovų balsai susidės su komisijos vertinimais. Mažiausiai balsų surinkęs dalyvis dar kitą šeštadienį kovos dėl išlikimo šou. Su kuo jis/ji kovos, kitą savaitę išsirinks patys dalyviai.

„LNK Muzikos akademija” su pirmuoju žiūrovų verdiktu – šeštadienį, 19.05 val., ir tik per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą