IT naujienos

Lietuviai drauge su „Samsung“ pristatė QR kodais grindžiamą bilietų platinimo sistemą

Lietuviško kapitalo įmonė „EVP International“ drauge su viena didžiausių pasaulio mobiliųjų technologijų gamintoja „Samsung“ sukūrė mobilią platformą platinti bilietus, juos tikrinti ir vykdyti bilietų bei pinigų apskaitą. Nauja sistema ypač paranki renginių organizatoriams, nenorintiems mokėti bilietų platintojams už tarpininkavimą.

„Samsung“ suteikė sparčiausius mobiliuosius įrenginius, mes sukūrėme programinį sprendimą, kuris jau naudojamas pardavinėjant bilietus į Viešojo sektoriaus efektyvumo konferenciją“, – sako „EVP International“ generalinis direktorius Kostas Noreika.

Viešojo sektoriaus efektyvumo konferencija rengiama 2012 m. rugsėjo 27 d. LITEXPO parodų centre. Renginyje dalyvaus apie tūkstantį dalyvių.

Bilietų platinimo ir tikrinimo sistemą sudaro kelios pagrindinės dalys – mokėjimų surinkimo bei bilietų generavimo sistema ir mobilioji aplikacija bilietams tikrinti, įdiegta išmaniuosiuose telefonuose. Renginio dalyviui užsiregistravus organizatoriaus tinklapyje ir sumokėjus už bilietą, jam elektroniniu paštu atsiunčiamas el. bilietas su QR kodu. Šį kodą pirkėjas pateikia prie įėjimo. Išmanųjį telefoną nukreipus į kodą, per sekundės dalį ateina atsakymas iš serverio, ar bilietas galioja. Visiems pirkėjams sistema sugeneruoja sąskaitą, kurią galima pateikti buhalterinei apskaitai.

„Bilietų kontrolės sistema nepriekaištingai veikia su „Samsung“ išmaniaisiais telefonais su „Android“ operacine sistema. Tačiau sistemą galima pritaikyti ir kitų gamintojų išmaniesiems telefonams, galinčiais susisiekti su serveriuose veikiančia bilietų generavimo, tikrinimo ir apskaitos įranga“, – sako K.Noreika.

Naujojoje sistemoje bilietų pagrįsta atsiskaitymų internetu platforma mokejimai.lt, kurią taip pat sukūrė ir administruoja „EVP International“.

„Sukūrę bilietų platinimo sistemą parodėme, kad internetinius atsiskaitymus galima pritaikyti įvairiose srityse. Išmanusis telefonas ir programinė įranga pakeičia tarpininką, ženkliai sumažina renginių organizatorių išlaidas“, – sako „EVP International“ generalinis direktorius K.Noreika.

„EVP International“ sistemą mokejimai.lt administruoja pagal Lietuvos banko išduotą mokėjimo įstaigos licencija, leidžiančią teikti pinigų perlaidų paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir visose Europos Sąjungos šalyse.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą