IT naujienos

LG naujovė – išmanusis personalinis televizorius „TM2792“

Šią savaitę Berlyne prasidėsiančioje elektronikos parodoje „IFA 2012“ kompanija „LG Electronics“ (LG) pristatys televizorių „TM2792“. Personaliniu televizoriumi vadinamas „TM2792“ išsiskirs įvairaus tipo turinį siūlančių programų bei technologijų gausa – tarp jų ir pramogų platforma „Smart TV“, trimačio vaizdo technologija „Cinema 3D“, turinio perkėlimo iš išorinių įrenginių funkcija „Smart Share“.

Naujasis televizorius už „Cinema Screen“ dizainą yra sulaukęs tarptautinių apdovanojimų „IDEA 2012“ pripažinimo – išrinktas į geriausių gaminių-finalistų gretas. „Cinema Screen“ dizainas pasižymi itin plonu, vos milimetro storio rėmeliu, kuris vizualiai išplečia ekraną, todėl geriau atkuria trimačio vaizdo efektus, leidžia pritaikyti televizorių prie įvairaus interjero.

„TM2792″ yra neeilinis televizorius, nes siūlo kino salėms prilygstančią vaizdo kokybę. Mes vadiname jį personaliniu televizoriumi, nes jis suteikia prieigą prie įvairiapusio turinio tiek internete, tiek iš įvairių programų ar išorinių įrenginių“, – sakė J.J. Lee, „LG Home Entertainment Company“ vykdomasis viceprezidentas ir IT verslo skyriaus vadovas.

Funkcija „SmartShare“ leidžia televizoriuje peržiūrėti vaizdo įrašus iš išorinių įrenginių – nešiojamų kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar išorinių kietųjų diskų, o funkcija „Home Dashboard“ suteikia prieigą prie interneto. MHL jungtis leidžia peržiūrėti nuotraukas ar žaisti žaidimus tiesiai iš telefono, o technologija „WiDi“ – perkelti vaizdo medžiagą belaidžiu ryšiu iš nešiojamo kompiuterio. Be to, „TM2792“ galima sujungti belaidžiu ryšiu su DLNA standartu bei „WiFi Direct“ suderintais įrenginiais.

Naujajame televizoriuje įdiegta funkcija „Home Dashboard“, kuri suteikia greitą prieigą prie įvairias turinio programų bei funkcijų internete, tarp jų – „Video on Demand“ (VOD), „3D World“, „Game World“, „LG Smart World“ ir „Social Center“. Visas jas patogu valdyti pulteliu „Magic Remote“ ar alternatyviu valdikliu – kompiuterio pele ar įprastine klaviatūra.

„TM2792“ televizoriuje naudojama IPS technologija atkuria aukštos raiškos vaizdus, sumažina akių nuovargį, išplečia matymo kampą. Populiarūs VOD filmai ar vartotojų kurti vaizdeliai televizoriuje atkuriami Full HD raiška, o vaizdo kokybė išlieka nepakitus žiūrint iš įvairių pozicijų – sėdint, stovint ar gulint.

Technologija „LG Cinema 3D“ leidžia peržiūrėti vaizdą trimačiu formatu, naudojant lengvus, baterijos nenaudojančius akinius. Jų dėka vaizdas nemirkčioja, sumažinamas akių nuovargis. Technologija „3D Sound Zooming“ padidina trimačio vaizdo efektus sinchronizuodama garsą su objektų judėjimu ekrane.

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com.

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“

„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra vienas didžiausių pasaulio plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių , komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. LG ne tik kuria daug naudingų funkcijų turinčius prietaisus, bet ir orientuojasi į stilingą gaminių dizainą ir technologijų naujoves, suteikiančias laisvalaikiui namuose naujų galimybių. „LG Electronics Home Entertainment Company“ yra rinkos lyderis verslui skirtų produktų – skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemų ir IP saugos kamerų gamyboje.

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą