Laisvalaikis

Laidoje „Mūsų dienos kaip šventė” – „Estradinių melodijų” legendos

Ketvirtasis auksinis LTV laidos „Mūsų dienos – kaip šventė” mikrofonas atiteko kaunietei Giulijai. „Tai buvo pergalė, kurios aš laukiau nuo pirmosios laidos, o žiūrovų balsai reiškia, kad einu teisingu keliu”, –džiaugėsi šlagerių atlikėja.

Šį ketvirtadienį, rugsėjo 25 dieną „Mūsų dienos – kaip šventė” kviečia prisiminti legendinį ansamblį „Estradinės melodijos”. 1966-aisiais maestro Juozo Tiškaus suburtame ansamblyje dainavo garsiausi Lietuvos atlikėjai – lyriškasis Jurgis Žukauskas, dramatiškasis Adolfas Jarulis, temperamentingoji Danutė Neimontaitė ir ansamblio pasididžiavimu vadinta Nijolė Ščiukaitė. Žiūrovai išvys beveik 40 metų senumo „Estradinių melodijų” videoklipus, nufilmuotus Trakų pilyje. Savo archyvą laidai atvėrė ir Vilija Grigonytė, išsaugojusi dar niekur nerodytą interviu su anuomet muzikos madas diktavusių „Estradinių melodijų” vadovu Juozu Tiškumi.

Po pertraukos į konkursą vėl sugrįžta pirmojoje laidoje pasirodžiusi Neda. Šįsyk atlikėja nusiteikusi ryžtingai – ji žada spalvingą ir užburiančią programą. Primename, kad „Auksinio mikrofono” laimėtoją renka ir žiūrovai, balsuodami telefonu, ir atlikėjo varžovai – projekte dalyvaujantys jo kolegos dainininkai. „Auksinius mikrofonus” ankstesnėse laidose iškovojo Laima Žemaitytė, Birutė Dambrauskaitė ir Kastytis Kerbedis.

Estrados klasikos vakaras „Mūsų dienos – kaip šventė” – rugsėjo 25 dieną, ketvirtadienį, 21.10 val. per LTV. Laidos vedėjas Deivis.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Virginija Bunevičiūtė
LRT atstovė ryšiams su visuomene
Lietuvos radijas ir televizija

Parašykite komentarą