Bankai ir Draudimas

Kredito unija “Sveikatos kreditas” duris atvėrė ir Gargždų mieste.

Klaipėdoje H.Manto 6 A, įsikūrusi Kredito unija „Sveikatos kreditas“, toliau plečia savo veiklą ir kituose miestuose. Kredito unija – kredito įstaiga, įkurta kooperaciniais pagrindais, kuri tenkina savo narių ūkinius ir socialinius poreikius. Pasinaudoti Kredito unijos „Sveikatos kreditas“ paslaugomis, t.y. gauti paskolą ir/ar įdėti indėlį galima tik tapus unijos nariu.
Mūsų vizija – tapti stabilia bei saugiai veikiančia kredito įstaiga, užimančia savo vietą rinkoje, finansavimo sektoriuje bei siekiančia aukščiausios kokybės savo teikiančiose paslaugose. Manome, kad stiprėjant unijos pozicijoms rinkoje bei augant jos narių skaičiui ir toliau bus vykdoma aktyvi plėtra Klaipėdos raj. – teigia Kredito unijos „Sveikatos kreditas“ administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė Lilijana Stončienė.
Mums džiugu pranešti, kad šiuo sunkiu finansinės rinkos pokyčių metu, mes galime plėstis bei pasiūlyti savo finansines paslaugas ne tik Klaipėdos mieste savo nariams, bet ir Gargždų m. naujai atidarytam struktūriniame padalinyje. Atidarymo tikslas patenkinti naujų klientų –narių poreikius, suteikti galimybę naudotis mūsų finansinėmis paslaugomis bei dalyvauti mūsų veikloje.
Kredito unija „Sveikatos kreditas“ kvalifikuotai valdo riziką ir siekia išsaugoti patikimumo ir saugaus partnerio statusą, norint užtikrinti savo nariams pastovų pelningumą. Tokia Kredito unijos politika leidžia laiku prognozuoti ekonominius ir socialinius pokyčius bei priimti teisingus sprendimus.
Teikiamos paslaugos: terminuotas indėlis – tai paprastas ir saugus būdas investuoti savo pinigus. Palūkanos yra ypatingai aukštos lyginant su komerciniu banku siūlomom palūkanom. Mes galime pasiūlyti savo nariams didesnes palūkanas, nes mūsų veiklos išlaidos yra gerokai mažesnės už bankų.
Visi indėliai Kredito unijoje „Sveikatos kreditas“, nepriklausomai nuo rūšies ar termino yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“. Draudžiamojo įvykio atveju Jums bus kompensuota 100 procentų indėlio iki 100 000 eurų atitinkančios sumos litais.

Paskola – kai Jums daugiausiai to reikia… – teigia, kreditų valdymo vyr. specialistė Liudmila Kapitula. Mes svarstome visas galimybes, norint išduoti klientui paskolą, atsižvelgdami ne tik į Jūsų finansines galimybes, bet ir į turimą turtą, laiduotojų pajamas ir kitas galimybes.
Kreditavimo paslaugų gavimas numato prievolė grąžinti paskolintą pinigų sumą laiku ir tokiomis sąlygomis, kaip tai numatyta paskolos sutartyje. Prieš gaunant paskolą, įvertinkite savo mokumo galimybes, taip pat išanalizuokite visą informaciją apie paskolos grąžinimo sąlygas, terminą bei Kredito unijos paslaugų įkainius.

Mums svarbus kiekvienas mūsų unijos narys.

Daugiau informacijos
Kredito unija „Sveikatos kreditas“
Centrinė buveinė
Herkaus Manto g. 6A
Klaipėda
Tel.: 8 46 256558
El. paštas : skukreditai@gmail.com

Struktūrinis padalinys (nutolusi kasa)
Klaipėdos g.6/Kvietinių g. 1
Gargždai
Tel.: 8 46 451230

2 Comments

  • Edita

    EUR indeliu palukanos tikrai aukstos. tad manau verta naudotis kredito unijos paslaugomis, nes jokios rizikos nera. Kadangi indeliai yra drausti.

Parašykite komentarą