Sportas

Įžūliai pavogta Z. Zidano autobiografija

Vagys nugvelbė legendinio buvusio Prancūzijos futbolo rinktinės žaidėjo Zinedino Zidano autobiografijos rankraštį. Paryžiuje ilgapirščiai išsinešė du kompiuterius, kuriuose buvo apie 90 procentų visos autobiografijos.

35-erių metų Z. Zidanas, baigęs profesionalaus futbolininko karjerą po 2006 metų Pasaulio futbolo čempionato, ruošėsi išleisti savo biografiją šiais metais. Pagal pirminį sumanymą, knyga turėjo pasirodyti dar kovo 23 dieną, bet pagrindinio jos autoriaus Besma Lahouri prašymu autobiografijos pristatymas buvo nukeltas į rugsėjo 24 dieną.

B. Lahouri manymu, knyga buvo pavogta, nes „kai kurie žmonės nenorėjo, kad ji išvystų dienos šviesą.“

„Aš ėmiau interviu knygai iš daugelio žmonių ir staiga keli iš jų pareiškė, kad nenori patekti į autobiografijos puslapius. Knygoje turėjo būti atskleista daug iki šiol nežinomų garsaus futbolininko gyvenimo faktų, kai kurie jų ir iš tų laikų, kai Z. Zidane’as dar žaidė Turino „Juventus“ klube (1996-2001 metais)“ – teigė B. Lahouri.

Priminsime, kad paskutiniais metais „Juventus“ komanda buvo įsivėlusi į daugybę skandalų ir net buvo išmesta ir „Serie A“ čempionato dėl korupcijos ir teisėjų papirkinėjimo.

„Aš pripratęs leisti kontroversiškas knygas, bet su tokiu priešiškumu susiduriu pirmą kartą“ – negalėjo atsigauti po vagystės knygos autorius.

Prancūzijos policijos pareigūnai, tiriantys šią vagystę, tikina, kad vagių pėdsakai greitai bus aptikti, o nusikaltėliai sugauti.

Šaltinis: www.balsas.lt

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą