Verslas

Įsteigtas modernus farmacinis sandėliavimo ir logistikos centras „Entafarma“

Birželio pradžioje šalies ir tarptautiniams farmaciniams klientams duris atvėrė pirmasis modernus farmacinis sandėliavimo ir logistikos centras Lietuvoje „Entafarma“. Metus trukusi farmacinių logistikos sandėlių statyba pareikalavo 12 mln. litų investicijų.

„Entafarma“ farmacinės logistikos paslaugas jau teikia Lietuvos prekybininkams bei gerai žinomiems užsienio farmacinės rinkos dalyviams: „Stada“, „Astellas Pharma“ ir kt., o šiuo metu yra deramasi ir su keliais stambiais tarptautiniais klientais.

„Moderniame farmacinės logistikos centre siūlome išskirtines aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų klientams tai leis sumažinti savo išlaidas, skirtas logistikos bei sandėliavimo procesams, todėl jie galės koncentruotis į tiesioginę verslo plėtrą. Be to, savo paslaugas jie teiks kur kas efektyviau, o labiausiai bus optimizuota klientų veikla Baltijos šalių rinkoje“, – sakė „Entafarma“ generalinis direktorius Tauras Endriukaitis.

Dabar 8 tūkst. kv. metrų ploto patalpose vaistiniams preparatams sandėliuoti skirta 10 tūkst. paletinių vietų. Farmaciniame logistikos centre įrengti specialūs trijų lygių apsaugos sandėliai narkotinių ir psichotropinių vaistų laikymui.

Visame logistikos centre modernių technologijų pagalba ištisus metus bus palaikoma kambario temperatūra, o specialių oro sąlygų reikalaujantiems vaistams įrengti atskiri sektoriai reikiamai temperatūrai palaikyti. Temperatūros davikliai 24 val. per parą fiksuoja oro temperatūrą, kad ji nenukryptų nuo normos. Davikliai įrengti ir moderniuose vaistų pergabenimo automobiliuose, kurie visos kelionės metu kontroliuoja oro temperatūrą.

Padidinti darbo greitį ir efektyvumą taip pat leidžia moderniausia technika, skirta krovos darbams. Artimiausias modernumu prilygstantis farmacinės logistikos centras yra tik Vokietijoje.

Farmacinės logistikos paslaugas teikianti „Entafarma“ veiklą vykdo pagal Geros platinimo praktikos taisykles, kurioms licenciją suteikia Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) prie LR Sveikatos apsaugos ministerijos. Jau netrukus „Entafarma“ dar labiau išplės teikiamų paslaugų spektrą.

Parašykite komentarą