Verslas

Įsigaliojus nutarimui dėl lokalaus karantino Raseiniuose „Iki“ darbuotojams bus mokami priedai

Įsigaliojus LR Vyriausybės nutarimui dėl lokalaus karantino paskelbimo Raseiniuose, prekybos tinklas „Iki“ mokės šiame mieste dirbantiems darbuotojams atlyginimo priedą už darbą pavojingomis sąlygomis.  

„Įsigaliojus LR Vyriausybes nutarimui dėl sprendimo Raseiniuose įvesti lokalų karantiną, nuo penktadienio „Iki“ parduotuvės darbuotojams bus mokamas atlyginimo priedas už darbą pavojingomis sąlygomis. Suprantame, koks svarbus ir atsakingas mūsų kolegų darbas bus visą lokalaus karantino laikotarpį“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Taip pat „Iki“ yra pasirengęs nuo penktadienio užtikrinti pirkėjų srautų reguliavimą savo parduotuvėse Raseinių mieste. Planuojama, kad parduotuvių apsaugos darbuotojai su parduotuvės darbuotojų pagalba užtikrins, kad būtų valdomas žmonių, esančių parduotuvėje vienu metu, skaičius, siekiant išvengti būriavimosi. „Iki“ parduotuvėse taip pat įgyvendintos priemonės, kuriomis siekiama maksimalaus pirkėjų saugumo.

V. Budrienė taip pat primena, kad siekiant padidinti asmeninių apsaugos priemonių prieinamumą visiems šalies gyventojams, nuo spalio pradžios „Iki“ sumažino jų kainas – dabar jos vienos mažiausių mažmeninėje rinkoje.

„Iki“ parduotuvėse pirkėjams taip pat įrengti bekontakčiai dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu. Taip siekiama jiems padėti išvengti bet kokių nereikalingų kontaktų.

Visose „Iki“ parduotuvėse yra įgyvendintos kompleksinės priemonės, padedančios užtikrinti saugumą: kasose įrengtos organinio stiklo pertvaros, prie kasų pažymėtas rekomenduojamas saugus atstumas, reguliariai dezinfekuojami paviršiai, pirkinių krepšeliai ir vežimėliai. Parduotuvėse privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, pirkėjai raginami apsiperkant mūvėti vienkartines pirštines ir dezinfekuoti rankas, pasinaudojant parduotuvėse įrengtais bekontakčiais dozatoriais su dezinfekciniu skysčiu.

Pranešimą paskelbė: Justina Polikaitytė, UAB „Publicum“

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą