Sportas

Ilgąjį savaitgalį jaunieji krepšininkai susirungs „Sprite talentų kovoje“ Vilniuje ir Druskininkuose

Ilgąjį savaitgalį jaunieji Lietuvos krepšininkai susirungs „Sprite talentų kovos“ atrankinėse varžybose vienas prieš vieną. Penktadienį, liepos 6 d. turnyras vyks Druskininkuose (Vilniaus al.), o šeštadienį, liepos 7 d. – Vilniuje (Gedimino pr.). Pagrindiniam penktus metus iš eilės organizuojamos kovos nugalėtojui atiteks 17 tūkst. litų vertės krepšinio talento stipendija. Be to, turnyro dalyviai turi galimybę patekti į tarptautinį finalą, kuriame NBA žvaigždės Kobe Bryantas ir LeBronas Jamesas rinksis savo komandas.

„Lietuva – krepšinio šalis, tad neabejoju, jog mūsų jaunieji talentai sugebės pralenkti varžovus tarptautiniame finale ir žais NBA „Žvaigždžių dienoje“. „Sprite talentų kovos“ turnyrus organizuojame jau penktus metus, per kuriuos turėjome laiko įsitikinti, kad būtent čia susirenka stiprūs jauni krepšininkai“, – teigė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Dalyvių registracija Druskininkuose ir Vilniuje prasidės 9 val., varžybų pradžia – 10 val. Jaunieji krepšininkai žais atskirose vaikinų ir merginų grupėse, suskirstytose pagal gimimo metus: 1999-2000, 1997-1998 ir 1996-1995.

Pirmosios kvalifikacinės varžybos įvyko birželio 30 d. Kaune. Jose varžėsi daugiau nei 200 dalyvių. Paskutinės atrankinės varžybos vyks liepos 14 d. Palangoje. Pasak projekto organizatorių, į paskutiniąsias varžybas dar gali registruotis 1999-2000 metų gimimo vaikinai ir visų amžiaus grupių merginos, kitos vietos jau yra užpildytos. Turnyro finalas numatomas liepos 21 d. Vilniuje. Jame rungsis 96 žaidėjai – 1-4 vietų laimėtojai iš kiekvienų atrankinių varžybų.

„Sprite talentų kovoje“ dalyvauti galima ne tik žaidžiant tradiciniame gatvės krepšinio turnyre vienas prieš vieną, bet ir virtualioje kovoje, įkeliant savo 30 sekundžių video siužetą į internetinę svetainę www.sprite.lt.

Iš virtualios kovos ir kvalifikacinių turnyrų bus atrinkta po šešis favoritus, kurie dalyvaus finaliniame etape. Du jo nugalėtojai: vienas, surinkęs daugiausiai krepšinio aistruolių balsų, kitas – labiausiai patikęs komisijos nariams, pateks į tarptautinį „Sprite“ projekto finalą. Jame K. Bryantas ir L. Jamesas rinks savo komandas specialioms varžyboms, kurios vyks 2013 m. NBA „Žvaigždžių dienoje“ Hiustone (JAV).

„Sprite talentų kovos“ komisiją sudaro Lietuvos krepšinio žvaigždės: K. Kemzūra, M. Kalnietis, L. Kleiza ir L. Kunigėlis. Tradiciniame turnyre dalyvauti gali vaikinai ir merginos nuo 13 m. iki 17 m., o virtualioje kovoje – nuo 16 m. iki 24 m. Visa papildoma informacija ir dalyvių registracija į „Sprite talentų kovą“ bei virtualią kovą dėl galimybės žaisti NBA vyksta internetinėje svetainėje www.sprite.lt.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą