Ar kada nors susimąstėte, jog skaudančios nugaros ar nemigos kaltininkas gali būti netinkamas čiužinys? Miegant ant senesnės konstrukcijos čiužinių, nugara neprilaikoma, dėl to įkrentame tarsi į „hamaką“. Jei kada nors plačiau domėjotės apie čiužinius, tikriausiai pastebėjote, kad vis dažniau yra minimos anatominės zonos.
Ergokozee – anatominės zonos čiužinyje.
Ergokozee kolekcijos čiužiniuose, modernių technologijų dėka, pavyko išgauti dar efektyviau išreikštas anatomines zonas. Sunkesnėse kūno vietose (pečių, klubų srityse) čiužinio zonos yra suminkštintos. Dėl to, atraminėse kūno srityse, kurios patiria didžiausią apkrovą, raumenys atsipalaiduoja ir neužspaudžiami nervai, dėl to sumažėja pečių tirpimas, kaklo skausmai, sąnarių bei kraujotakos sutrikimų. Stuburo srityje kietesnė zona suteikia atramą. Pasiekiamas svarbiausias rezultatas – taisyklinga stuburo padėtis miego metu. Be to atsipalaiduoja mūsų kūnas, ir svarbiausia, tolygiai pasiskirsto svoris, todėl mažiau vartomės naktį, geriau išsimiegame.
Naujųjų technologijų galimybė – Jis ir Ji variantas.
Didžiausia problema, iškylanti poroms renkantis naują čiužinį, jų kūno masės skirtumas. Tai tampa galvos skausmu daugeliui. Kaip spręsti šią dilemą, kad nei vienas neliktų nuskriaustas? Šiais laikais atsirado galimybė dviguliame čiužinyje pasirinkti skirtingo kietumo puses. Jis ir Ji variantas – tai du čiužiniai, viename ištisiniame užvalkale. Viena pusė minkštesnė (Ji), kita kietesnė (Jis), arba atvirkščiai. Atsižvelgiant į miegančiojo svorį bei ūgį rekomenduojama rinktis:
– Liekno sudėjimo žmonėms. H2 minkštas (iki 70 kg, kai ūgis iki 170 cm, iki 80 kg, kai ūgis virš 170 cm).
– Vidutinio sudėjimo žmonėms. H3 vidutinio kietumo (70 – 90 kg, kai ūgis iki 170 cm, 80 – 100 kg, kai ūgis virš 170 cm).
– Stambaus sudėjimo žmonėms. H4 kietas (90 – 110 kg, kai ūgis iki 170 cm, 100 – 120 kg, kai ūgis virš 170 cm).
(Šis skirstymas rekomenduojamas Ergokozee čiužinių pirkėjams).
Renkantis čiužinį nereikia apsiriboti vien fiziniais duomenimis, taip pat labai svarbu įsigilinti į miegojimo įpročius bei sveikatos problemas. Ir atminkite, kad teisingai parinktas čiužinys – tai indėlis į gerą savijautą bei sveikatą.
Ekologiškumas.
Vis daugiau žmonių Lietuvoje domisi sveika gyvensena, stengiasi vartoti natūralius, sveikatą tausojančius produktus. Tačiau tik retas žmogus žino, kad jog rinkoje egzistuoja čiužiniai, pagaminti iš medžiagų, kurios neišskiria kenksmingų žmogui formaldehidų, bei yra gaminami tausojant aplinką. Labai svarbus ir kitas aspektas – kokybė, tai, kad medžiaga butų ilgaamžė, kas ypač aktualu čiužiniams. Ergokozee ženklu žymimas čiužinių asortimentas, kurių ekologišką kilmę patvirtina du sertifikatai. Jiems suteikiama 7 metų garantija. Čiužiniai gaminami iš elastingo ir ekologiško HR putų poliuretano, taip pat galima rinktis su viskozės elastine medžiaga. Įvairus čiužinio kietumas H2, H3, H4, atsižvelgiant į miegančių žmonių svorį, garantuoja ergonomiškumą ir ypatingą komfortą.
Daugelis gamintojų teigia, parduodantys natūralius produktus, tačiau ne visada, tai kas natūralu yra ir ekologiška. O pačiam žmogui svarbiausia išmokti atsirinkti.
Daugiau informacijos apie Ergokozee gaminius galite rasti www.interjeruvizija.lt