IT naujienos

„Creative N400” kolonėlės – mobilumą vertinantiems vartotojams

Pasaulinė įrangos skaitmeninėms pramogoms kūrėja „Creative” pristatė prie USB lizdo jungiamas „Creative N400” kolonėles nešiojamiesiems kompiuteriams. Įspūdingos ir lengvos kolonėlės suvienija kokybišką garsą ir mobilumą užimdamos nedaug vietos ant darbo stalo. Prie „N400” pridedama „Creative Xtreme Fidelity” („X-Fi”) programinė įranga praplečia ir atskleidžia visą kolonėlių potencialą.

„Creative N400” dizainas žavi kompaktiškumu. Nepaisant kuklių gabaritų, kolonėlės sukuria detalų apsupties įspūdį ir gilų garsą. Mobilumą vertinantys vartotojai įvertins gerą dydžio ir garso kokybės derinį.

Garsas ir energija „N400” kolonėles pasiekia per USB sąsają, taigi jų nereikia papildomai jungti prie elektros lizdo. Kiekvienoje kolonėlėje sumontuoti du aktyvus garsiakalbiai, užtikrinantys detalų garsą ir stebinančius žemus dažnius. Visi valdymo elementai patogiai išdėstyti viršutinėje dešiniosios kolonėlės dalyje. „Creative N400” paprasta prijungti ir naudoti, tad jos yra puikus nešiojamojo kompiuterio priedas. Prie kolonėlių pridedamas ir dėklas patogiam jų pernešimui keliaujant.

„X-Fi” programinė įranga atskleidžia „X-Fi Crystalizer” ir „X-Fi CMSS-3D” technologijų galimybes. „X-Fi Crystalizer” garantuoja kur kas geresnę MP3, WMA ar AAC muzikos formatų garso kokybę, kadangi atkuriami suspaustuose muzikos failuose prarasti aukšti ir žemi dažniai. Tuo tarpu „X-Fi CMSS-3D” dvikanalį garsą pateikiančių žaidimų ir filmų efektus paverčia erdviniu įspūdžiu, pasiekiančiu vartotojo ausis iš kolonėlių ar ausinių. Balsai atkuriami taip, kad skambėtų tarsi centinė erdvinio garso sistemos kolonėlė, tuo tarpu kiti garsiniai efektai kinta jų atžvilgiu.

Pridedama ir „Creative Alchemy” programinė įranga, užtikrinanti efektyvų „EAX 4.0 Advanced HD” erdvinio garso efektų atkūrimą ir kokybišką erdvinį garsą „Windows Vista” operacinės sistemos aplinkoje. „Creative EAX Advanced 4.0” garso efektus naudoja daugiau nei 400 kompiuterinių žaidimų.

Pagrindinės „Creative N400” savybės:

• Paprasta prijungti prie bet kurio USB lizdo;

• Po du garsiakalbius kiekvienoje kolonėlėje, puiki garso ir žemųjų dažnių kokybė;

• Su „X-Fi” technologija suderinama programinė įranga, kurios dėka vartotojų įrašai skamba geriau;

• Patogus valdymas;

• Kompaktiški gabaritai;

• Apsauga nuo galimų trikdžių greta esantiems monitoriams.

Apie „Creative”

„Creative” yra viena pirmaujančių pasaulyje įrangos skaitmeninėms pramogoms kūrėja. Išgarsėjusi savo garso sistemomis „Sound Blaster” ir pradėjusi daugialypės terpės asmeniniuose kompiuteriuose revoliuciją, šiuo metu bendrovė diktuoja skaitmeninių pramogų tendencijas kurdama MP3 grotuvus „ZEN” ir kitus populiarius produktus. Inovatyvūs „Creative” sprendimai, unikalios technologijos bei paslaugos leidžia vartotojams bet kur ir bet kada mėgautis aukštos kokybės skaitmeninėmis pramogomis.

Kompanijos padalinys „Creative Labs Europe” įsteigtas 1993 metais siekiant įsitivirtinti augančioje Europos rinkoje. Pagrindinė bendrovės būstinė su techniniu centru yra įsikūrusi Dubline, Airijoje, o pardavimų atstovybės veikia Belgijoje, Danijoje, Ispanijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Prancūzijoje, Portugalijoje, Rusijoje, Švedijoje ir Vokietijoje.

Daugiau informacijos apie bendrovę – http://europe.creative.com.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Dovilė Aleksaitė
„VRP | Hill & Knowlton“ projektų vadovė

Parašykite komentarą