Sveikata

„Bra Wonder” be silikono – kamieninių ląstelių koncentruotų savų riebalų dėka

Jokio skalpelio, jokių randų, jokio silikono: natūralus krūtų padidinimas su paties organizmo kamieninėmis ląstelėmis

VIENA. Vis dar plačiai paplitusi nuomonė, kad silikono naudojimas yra moderniausia priemonė krūtų didinimo srityje. Taip nėra. Pastaruoju metu atliktų kamieninių ląstelių tyrimų dėka moterims šiandien nereikia būti priklausomoms nuo plastikinių įdėklų, jei jos renkasi didesnes krūtis. Šiandien mažas krūtis galima padidinti naudojant kamieninių ląstelių

koncentruotus savus riebalus. Savo klinikoje „Clinic DDr. Heinrich” Vienoje gyvenantis DDr. Karlas-Georgas Heinrichas, estetinės medicinos ir kovos su senėjimu ekspertas, pirmasis Europoje siūlo šį metodą.

„Krūtų padidinimas su kamieninėmis ląstelėmis daugeliui moterų reiškia ilgalaikį krūtų padidinimą be implantų ar randų”, – sako daktaras Heinrichas.

Keli klinikiniai tyrimai parodė, kad kamieninių ląstelių koncentruoti savi riebalai yra idealus, ilgalaikis ir nekenksmingas užpildas krūtims padidinti.

Pirmuoju etapu kūno riebalai ištraukiami specialiomis patentuotomis mikrokaniulėmis. Sukoncentravus riebalus kamieninėmis ląstelėmis iš paciento organizmo, tie riebalai įšvirkščiami į krūtis. Injekcijos vieta užgis be rando susidarymo.

Paprastai galima padidinti krūtis vienu ar dviem dydžiais. Implantuotas kamieninių ląstelių koncentruotų savų riebalų tūris išliks beveik visas.

K.-G.Heinrichas kamieninių ląstelių koncentruotus riebalus naudoja ir kūnui natūraliai formuoti kitose kūno srityse, taip pat – įdubimams koreguoti ir odai atjauninti.

„Kamieninės ląstelės iš riebalų pasižymi labai ypatinga biologine potencija, todėl jas galima naudoti toli gražu ne vien estetikos srityje, bet ir, pavyzdžiui, organams atnaujinti”, – sako K.-G.Heinrichas. Daugiau informacijos žiūrėkite www.liposkulptur.at

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Clinic DDr. Heinrich
Contact: Mag. Thorwald Fastner

Parašykite komentarą