Verslas

B. Čaikauskaitė. Sieksime atsakomybės prisiėmimo

Šiandien, 2019 m. spalio 31 dieną, mano vadovaujamai įmonei UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“ buvo atsiųstas pranešimas dėl vienašališko paslaugų teikimo sutarties nutraukimo, nesant mūsų kaltės. Pranešimą atsiuntė vienas didžiausių klientų – UAB „Palink“.

Mes vertiname ir gerbiame savo klientą ir jo tokį apsisprendimą. Svarbu pažymėti, kad iki šiol nebuvome sulaukę iš šio kliento jokių pastabų ir nusiskundimų dėl mūsų darbo kokybės ar kokių kitų priekaištų mūsų bendram darbui.

Galimai su šiuo klientu būtume tęsę bendradarbiavimą dar ilgai (ar bent tiek, kiek numatyta sutartyje), jei ne vakar įvairiose žiniasklaidos priemonėse pasirodžiusi melaginga informacija apie įmonei UAB „VIP Viešosios informacijos partneriams“, neva, pareikštus įtarimus dėl dokumentų klastojimo ir mokesčių slėpimo.

Galiu tik spėti, kad tokį svarbaus kliento apsisprendimą nulėmė vakarykštės publikacijos įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Ką gi, klientas turi teisę nesant mūsų kaltės nutraukti sutartį ir mes jo pasirinkimą gerbiame.

Vis dėlto, dirbame komunikacijos srityje, kur visi suprantame, ką reiškia neteisingai parinkti ir klaidinantys žodžiai. Pasikartosiu, kad mums svarbi mūsų, kaip įmonės, ir mūsų klientų reputacija. Sieksime atsakomybės prisiėmimo iš klaidinančią informaciją paskleidusio pirminio žiniasklaidos šaltinio.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą