Laisvalaikis

„Abipus sienos” – moterį dėl pinigų nuskandinę nusikaltėliai

Trečiadienį, 19.40 val., LNK laidoje „Abipus sienos” – slapti kraupios bylos įrašai ir žudikų rašyti laiškai.

Švedijos pilietis Ričardas Simaška, apdraudęs milijonu ir iš karto po to nuskandinęs savo žmoną, neseniai nuteistas kalėti devynerius metus. Už grotų vienuolikai metų pasodintas ir draudikas Andrius Drungilas, teisėsaugininkų įsitikinimu, kartu su kitais gaujos nariais kurpęs beprotišką praturtėjimo planą.

„Aš neslepiu. Norėjau irgi užsidirbti”, – „Abipus sienos” žurnalistams teigė draudikas. Iki paskutinės minutės tikėjęs, kad teismas jį išteisins, po nuosprendžio A. Drungilas pirmą sykį ryžosi viešai atsiverti.

Iki tol tiek darbovietėje, tiek šeimoje laikytas pavyzdingu, darbščiu ir rūpestingu šiandien A. Drungilas vadinamas žmogumi, kuris dėl riebesnio duonos kąsnio pasirengęs parsiduoti net ir pačiam velniui.

Kas tikra, o kas išgalvota? Skirdamas bausmę A. Drungilui teismas atkreipė dėmesį, kad draudikas savo kaltės nepripažino. Neigė netgi tai, kas pernelyg akivaizdu. Skirtingai nuo R. Simaškos, kuris redakcijai atsiųstuose laiškuose tvirtino nenorįs būti nepakaltinamu ar visiškai išvengti bausmės.

Suvaidintos meilės herojus R. Simaška, nuskandinęs I. Skorupskaitę, jau rengiasi kelionei į Švedijos kalėjimą. Kelionei, kuri atitolintų jį nuo savo bendrininkų ir blogų prisiminimų.

Trečiadienį, 19.40 val., LNK laida „Abipus sienos” pirmą sykį atskleis didžiausias bylos paslaptis – rodys slaptus bylos įrašus ir žudikų rašytus laiškus.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą