IT naujienos

„Toshiba“ perima „Western Digital“ kietųjų diskų gamybos technologijas už tai perleisdama savo kietųjų diskų gamyklą Tailande

Tokijas — Japonijos elektronikos koncernas „Toshiba“ (TOKYO: 6502) šiandien pranešė pasirašęs galutinį susitarimą su „Western Digital Corporation“ (NYSE: WDC), pagal kurį „Toshiba“ įsigyja 3,5 colio kietųjų diskų (HDD) gamybos įrengimus ir susijusią intelektinę nuosavybę iš „Western Digital“. Mainais už tai „Western Digital“ perleidžiama „Toshibos“ antrinė įmonė Tailande „Toshiba Storage Device Co., Ltd.“, taip pat gaminanti kietuosius diskus (HDD).

Sandorį „Toshiba“ ir „Western Digital“ ketina užbaigti šių metų kovą, gavus reikalingus kontroliuojančiųjų institucijų leidimus.

Pagal pasirašytą susitarimą, „Toshiba“ iš „Western Digital“ perims šiuos įrengimus ir intelektinę nuosavybę: 1) gamybos įrenginius, skirtus gaminti 3,5 colio kietuosius diskus (HDD) staliniams kompiuteriams ir kitiems plataus vartojimo įrenginiams bei su tuo susijusią intelektinę nuosavybę; 2) gamybos įrenginius, skirtus gaminti didelės apimties kietuosius diskus (near-line HDD) serveriams.

„Western Digital“ bus perleista pilna kompanijos „Toshiba Storage Device Co., Ltd.“ nuosavybė. Šis susitarimas su „Toshiba“ leis „Western Digital“ užbaigti pradėtą „Hitachi Global Storage Technologies“ įsigijimo sandorį ir gauti reikalingus konkurencijos priežiūros institucijų leidimus.

Kietųjų diskų ir kitų informacijos saugojimo įrenginių pasaulinė paklausa, tikimasi, nuosekliai augs dėl besitęsiančios įrenginių, kuriems reikalingi atminties diskai, plėtros – tai kompiuteriai, planšetės, išmanieji mobilieji telefonai. Atminties laikmenų poreikį taip pat didina smarkiai auganti duomenų saugojimo ir archyvavimo paklausa plintant debesų kompiuterijai.

2009 m. „Toshiba“ buvo įsigijusi „Fujitsu Limited“ kietųjų diskų gamybos verslą ir per tą laiką smarkiai išplėtė bendrovės gaminamų diskų portfelį. Praėjusių metų liepą „Toshiba“ sujungė „Semiconductor“ ir „Storage Products“ kompanijas, tokiu būdu po savo skėčiu sutelkdama NAND flash atminties, SSD ir HDD kietųjų diskų gamybą bei prekybą. 3,5 colio HDD kietųjų diskų gamybos dalies įsigijimas iš „Western Digital“ dar labiau išplės „Toshiba“ atminties laikmenų portfelį ir leis pasiūlyti visų rūšių HDD kietųjų diskų visiems rinkos segmentams.

Atminties laikmenų gamybą „Toshiba“ ketina sutelkti savo dviejose HDD kietųjų diskų gamyklose Filipinuose bei Kinijoje. Toliau bus siekiama didinti gaminamų laikmenų kainos konkurencingumą efektyvinant gamybą. Ši reorganizacija sustiprins „Toshiba“ atminties laikmenų verslą. Koncernas siekia įsitvirtinti kaip integruotų duomenų saugojimo sprendimų lyderis – kompanija, valdanti šiuo metu trijų svarbiausių atminties technologijų: NAND flash, SSD ir HDD, gamybą.

Apie „Toshiba“
„Toshiba“ yra pasaulyje pirmaujantis aukštųjų technologijų koncernas, necentralizuotas pažangių elektronikos ir elektros produktų gamintojas ir pardavėjas, gaminantis ir tiekiantis informacinių technologijų produktus, elektroninius įrenginius ir komponentus, energijos gavybos sistemas, tarp kurių yra ir atominė energetika, industrines ir socialines infrastruktūros sistemas, buitinius elektros prietaisus.
„Toshiba“ įkurta 1875 m. ir šiandien veikia pasauliniu mastu, koncerną sudaro daugiau nei 490 kompanijų, kuriose dirba 203 tūkst. darbuotojų. Metinės koncerno pardavimo pajamos viršija 6,3 trilijonų jenų (77 mlrd. JAV dolerių).
Aplankykite „Toshiba“ svetainę http://www.toshiba.co.jp/index.htm.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą