Bankai ir Draudimas

„Palink“ socialinės atsakomybės projektus įvertino Europos verslo apdovanojimai

Europos verslo apdovanojimų 2012 („European Business Awards 2012“) organizatoriai šiandien, gegužės 29 d., pranešė atrinkę prekybos tinklą „Iki“ valdančią UAB „Palink“ tarp 15 šio prestižinio konkurso nacionalinių finalistų. „Palink“ pretenduoja į apdovanojimą už veiklos tvarumą ir aplinkos apsaugą (ang. Environmental & Corporate Sustainability).
„Džiaugiamės ir didžiuojamės tuo, kad esame atrinkti tarp Europos verslo apdovanojimų finalininkų Veiklos tvarumo ir aplinkos apsaugos kategorijoje. Vystyti korporatyvinės socialinės atsakomybės projektus yra vienas iš strateginių kompanijos tikslų. Šiuos projektus vienija programa „IKI – už geresnę rytdieną“, kurią sudaro keturios dalys: atsakomybė už pirkėjus, darbuotojus, gamtą ir visuomenę. Kasmet vis daugiau dėmesio skiriame korporatyvinei socialinei atsakomybei, todėl tikrai labai malonu, kad rezultatai yra pastebėti ir įvertinti tarptautiniu mastu“, – sakė Marcel Haraszti, UAB „Palink“ generalinis direktorius.
Įgyvendindamas programą „IKI – už geresnę rytdieną“, prekybos tinklas savo pirkėjams yra sukūręs septynias kompanijos veiklos gaires: nuo didžiausios vertės už geriausią kainą, šviežumo, gausaus asortimento, greito aptarnavimo – iki jaukios aplinkos, draugiško aptarnavimo ir įsiklausymo į pirkėjų nuomonę. Darbuotojams kuriamos geros darbo sąlygos, investuojama į jų mokymus ir kvalifikacijos kėlimą, suteikiamas patrauklus papildomų naudų krepšelis ir karjeros galimybės. Gamtą UAB „Palink“ tausoja nuo šių metų balandžio naudodama vien žaliąją elektros energiją, nuolat investuodama į ekologiškas ir efektyvias technologijas bei procesus. Visuomeninė atsakomybė apima kelis projektus, nuo paskutinę dieną galiojančio maisto atidavimo labdarai iki naujo projekto „Mes tikime žmogumi“, kuriamo kartu su „Caritu“. „Iki“ ir „Caritas“ šio projekto metu vysto Lietuvoje dar gana naują socialinio verslo idėją, padėdami socialiai pažeidžiamiems žmonėms įsidarbinti žvakelių dirbtuvėje, liejant žvakes atgauti socialinius įgūdžius ir grįžti į darbo rinką.
Šiais metais UAB „Palink“ veikla jau buvo apdovanota keliais svarbiais apdovanojimais. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) kartu su Lietuvos darbo birža (LDB) rengiamuose darbdavių apdovanojimuose UAB „Palink“ įvertinta už tai, kad 2011 metais sukūrė daugiausiai darbo vietų šalies teritorijose, kuriuose nedarbo rodikliai aukščiausi (didžiųjų įmonių kategorijoje). Personalo paieškos ir atrankos bendrovė „CV-Online“ UAB „Palink“ paskelbė populiariausiu darbdaviu 2011 metais, vertindama, kurių bendrovių darbo skelbimai peržiūrimi dažniausiai. „Maisto bankas“, minėdamas savo veiklos dešimtmetį, pernai UAB „Palink“ įteikė „Maisto banko“ rėmėjo maistu“ apdovanojimą už tai, kad „Maisto bankui“ tinklas per 2010 metus suteikė 5,3 mln. Lt vertės paramą paskutinės galiojimo dienos maisto produktais.
Įvertintas buvo ir prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių interjeras. Dizaino portalas www.interjeras.lt kasmetiniame ,,Metų interjeras“ konkurse šiemet apdovanojo „Iki Minskas“ parduotuvę už Geriausią visuomeninį interjerą, kurį sukūrė architektai Darius Čekanauskas ir Marius Mateika. Praeitų metų pabaigoje Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kartu su Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje apdovanojo 16 konkurso „Vartokime atsakingai“ nugalėtojų – draugiškiausių vartotojams parduotuvių, iš kurių 5 priklauso prekybos tinklui „Iki“.
Europos verslo apdovanojimai rengiami nuo 2007-tųjų, juos remia vienas didžiausių Europos bankų HSBC. Kasmet gegužę iš gausaus nominantų sąrašo atrenkami nacionaliniai finalistai, gruodį atrenkama 110 visų apdovanojimų finalistų, o vasarį vyksta geriausiųjų apdovanojimai.

Parašykite komentarą