Kelionės

„Novaturas“ pirmasis Lietuvoje pažintinių kelionių pardavimus kelia į internetą

Nuo šiol internetu bus galima įsigyti ne tik poilsines, tačiau ir pažintines keliones – baigdamas naujų paslaugų vieną iš plėtros etapų, tokią galimybę tautiečiams pirmasis Lietuvoje suteikia kelionių organizatorius „Novaturas“. Viena pagrindinių priežasčių, lėmusių šios paslaugos plėtrą į internetą – sėkmingi poilsinių kelionių pardavimai internete, praėjusiais metais išaugę net 8 kartus.

Be šios naujienos „Novaturo“ klientams nuo šiol taip pat siūlomos papildomos išankstinės paslaugos planuojant visas keliones: SPA paslaugų išankstinis užsakymas „Novaturas Gold“ viešbučiuose, išankstinis ekskursijų užsakymas, specialaus pasveikinimo lėktuve arba gėlių viešbučio kambaryje užsakymas bei individualus pervežimas iš arba į oro uostą.

„Stebime, kaip keičiasi atostogų planavimas Lietuvoje – nuo ankstesnio požiūrio „susimetu lagaminą ir skrendu, kur pigiau“ iki dabartinio racionalesnio mąstymo – kruopštaus kelionės suplanavimo likus net keliems mėnesiams iki jos. Būtent todėl, būdami rinkos lyderiais, pirmieji Lietuvoje pasiūlėme šias paslaugas – pažintinių kelionių planavimas pasižymi itin dideliu informacijos srautu, juk vykstama per keletą skirtingų valstybių, apžiūrima dešimtys miestų ar patrauklių objektų. Ieškojome būdų, kaip galėtume visą šią informaciją klasifikuoti ir pateikti internete, jį atradę pasiūlėme galimybę pažintines keliones įsigyti neišeinant iš namų“, – teigia „Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis.

Pasak jo, papildomų paslaugų paketas taip pat orientuotas į vis daugiau laiko kelionių planavimui ir visoms atostogų detalėms skiriančius keliautojus.

„Vieniems pakanka tik iš anksto užsisakyti maistą lėktuve, tuo tarpu kiti nenori rizikuoti ir likti be SPA malonumų atostogų metu, todėl juos užsako iš anksto kelionių agentūrose, įsigydami kelionę. Iš esmės, tokia paslaugų plėtra sėkmingai judame link „tobulų atostogų“ apibrėžimo – kai atostogų metu nebereikia nieko planuoti, rinktis ar užsakinėti, visas darbas būna atliekamas dar iki atostogų pradžios“, – vertina L. Aldonis.

Visas „Novaturo“ pažintines keliones autobusu bei lėktuvu nuo šiol galima įsigyti kelionių organizatoriaus svetainėje internete, kiekvienai jų parengtas kruopštus kelionės eigos aprašymas su vaizdine medžiaga. Kaip ir poilsinėms kelionėms, perkant pažintines keliones internetu bus taikoma 3 proc. nuolaida.

Praėjusiais metais „Novaturo“ poilsines keliones internetu įsigijo 8 kartus daugiau keliautojų, nei 2010-aisiais. Tokį šuolį kelionių organizatorius grindžia patogesniu ir greitesniu kelionių įsigijimo būdu.
Vos prieš 2 savaites „Novaturas“ tapo pirmuoju kelionių organizatoriumi Lietuvos istorijoje, savo skrydžių bilietus pradėjusiu platinti tarptautinėse bilietų rezervavimo sistemose (GDS – Global Distributing Systems). Tai suteikia galimybę lietuviams ir užsieniečiams įsigyti tik „Novaturo“ organizuojamų skrydžių bilietą, neperkant viso kelionės paketo.

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“, turizmo rinkoje veikiantis jau 12 metų, šiam vasaros kelionių sezonui iš Lietuvos siūlo 16 poilsio ir 73 pažintinių kelionių krypčių. Planuojama, kad šiemet vasaros kelionių sezono metu su „Novaturu“ ilsėsis daugiau nei 100 tūkst. poilsiautojų iš Baltijos šalių.

Parašykite komentarą