Įvairenybės

„MTG futbolas taikai“ kamuolį su vaikais spardys ir tuzinas įžymybių

Šiandien, trečiadienį, gegužės 30-ąją, startavusiame daugiadieniame socialinės iniciatyvos renginyje „MTG futbolas taikai“ į Nacionalinę futbolo akademiją Kaune atvykę keliolikos Lietuvoje esančių vaikų globos namų auklėtiniai surengė atidarymo paradą ir sužaidė pirmąsias rungtynes.

Socialinė iniciatyva „MTG futbolas taikai“ vyksta visose šalyse, kuriose veiklą vykdo koncernas „Modern Times Group“ (MTG). Turnyrą Lietuvoje organizuoja žiniasklaidos koncernui MTG priklausančios televizijos „Viasat“ ir TV3, Lietuvos futbolo federacija (LFF).

Penktadienį, birželio 1-ąją, finalinę akcijos dieną, savo jėgas drauge su vaikais futbolo aikštėje išbandys ir daugiau nei tuzinas TV3 kanalo žvaigždžių bei įžymybių. Ši sportinė iniciatyva atidarys ir jubiliejinę, dešimtąją, „Išsipildymo akciją 2012“, iniciuojamą TV3 televizijos ir „SEB banko“.

Dėvintys sportines aprangas ir avintys sportiniais bateliais šį penktadienį su „MTG futbolas taikai“ vaikų rinktine kamuolį spardys TV3 kanalo žvaigždės: Marijus Mikutavičius, Mindaugas Rainys, Vlada Musvydaitė, Naglis Šulija, Agnė Armoškaitė ir Sandra Daukšaitė, populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ šokėjas Vytautas Mackonis ir buvęs šio projekto dalyvis bei antros vietos laimėtojas Donatas Chlebinskas, dainininkas Justinas Lapatinskas, merginų grupės „ŠarkA“ narės Gintarė Valaitytė, Kristina Ivanova ir Ieva Stasiulevičiūtė bei prie jų prisijungusi Ingrida Kazlauskaitė. Pastarosios keturios žavios merginos po draugiškų futbolo rungtynių vaikams surengs ir uždarymo koncertą – jos žada dar nematytą muzikinį eksperimentą.

Jau ne pirmus metus „MTG futbolas taikai“ draugiškame futbolo turnyre dalyvausiantis TV3 laidų vedėjas M. Mikutavičius juokiasi, kad nors vaikų renginyje susirinks „nesvietiškai“ daug, bus smagu su jais ir vėl palakstyti aikštyne.

TV3 žvaigždė tikisi, kad auklėtiniai po trijų dienų iniciatyvos į savo gimtuosius miestus sugrįš pailsėję, kur kas šviesesnėmis mintimis. „Linkėčiau, kad visa jų vasara būtų tokia: kupina įspūdžių, susitikimų su bendraamžiais, linksmų įvykių ir gerų emocijų – ne tokių, kokie kartais būna suaugusieji“, – linkėjimus Lietuvos vaikams perdavė M. Mikutavičius.

Per visas tris socialinės iniciatyvos „MTG futbolas taikai“ dienas daugiau nei 200 įvairaus amžiaus vaikų globos namų auklėtinių mokysis žaisti futbolą, dalyvaus draugiškuose turnyruose, varžysis protų kovose, lankysis zoologijos sode ir kitaip pramogaus.

Tarptautinės iniciatyvos ambasadoriais yra tapę per 100 buvusių ir esamų profesionalių futbolininkų. Žymiausi jų: Dimitaras Berbatovas, Fredis Bobičius, Michaelis Laudrupas, Thomas Hassleris, Tore Andre Flo. Taikos ambasadoriais yra tapę ir Lietuvos futbolininkai: Valdas Ivanauskas, Tomas Danilevičius, Mindaugas Stankevičius, Deividas Šemberas, Aurelijus Skarbalius, Andrius Skerla.

Parašykite komentarą