IT naujienos

„Login 2011“ aplankė per 2500 interneto entuziastų

Vis dar besitęsianti didžiausia interneto tendencijų konferencija „Login 2011“ susirinkusius entuziastus šiemet nustebino įvairiu pranešimų turiniu ir interaktyvių pramogų erdvėmis. Renginyje pranešėjai kalbėjo apie interneto mobilumą, saugumą, socialumą ir inovacijas. Per abi konferencijos dienas 40 pranešėjų vizijas interneto ateičiai išgirdo daugiau nei 2500 lankytojų.

„Prisipažinsiu, kad sprendimas „Login 2011“ ištęsti į dviejų dienų renginį – pasiteisino. Abi konferencijos dienas erdvės buvo užpildytos interneto aistruolių, norinčių pasiklausyti „Login 2011“ svečių. Dalyviai diskutavo tarpusavyje ir drąsiai klausė jiems rūpimų klausimų lietuvių pranešėjų ir užsienio interneto profesionalų.

Labiausiai džiaugiuosi dėl to, kad konferencijos turinys buvo išties įkvepiantis kurti ateities projektus. Jei bent pusė dalyvių išgirstas žinias pritaikys savo darbe ar mokslui, tai jau bus didelis žingsnis interneto švietimo link Lietuvoje“, – sakė tarptautinės konferencijos „Login 2011“ sumanytojas Arnoldas Rogoznyj.

Konferencijos metu pranešimus skaitė „The Pirate Bay“ įkūrėjas Peter Sunde, internetinio žurnalo „Wired“ redaktorius Ben Hammersley, interneto naršyklės „Mozilla“ programavimo technologas Christian Heilmann, idėjų fabriko „Naklab“ įkūrėjas Aral Balkan bei daugybė kitų.

Pranešimus iš „Omnitel“ scenos dar galima tiesiogiai stebėti internetu www.15min.tv/login, vėliau pranešimus iš šios scenos bus galima rasti www.login.lt.

Organizatoriai žada netrukus pradėti „Login 2012” organizavimo darbus ir tikisi kitais metais pakviesti dar daugiau interneto įžymybių.

Šiandien, 21 val. menų fabrike „Loftas“ įvyks „Login 2011“ interneto apdovanojimai, kurių metu laimėtojų statulėlės bus įteiktos visiems geriausiems praėjusių metų interneto projektams ir jų kūrėjams.

Apie „Login“
„Login“ – tai didžiausia interneto tendencijų konferencija Baltijos šalyse. „Login“ istorija prasidėjo 2007 m., kai įvyko pirmoji Lietuvos tinklaraštininkų konferencija, sukvietusi per 130 blogerių. 2008 m. interneto entuziastams skirtas renginys pasivadino „BLOGin“ ir sulaukė per 400 dalyvių. Dar po metų organizatoriai sukvietė ne tik tinklaraščių autorius, tačiau ir verslo įmonių atstovus bei visus interneto mėgėjus, o konferencija pasivadino „Login 2009“, kaip vadinasi ir iki šiol. Per penkerius metus konferencijose „Login“ savo paskaitas skaitė tokie garsūs atstovai kaip Steve Chazin („Apple“), Alex Hunter („Virgin“), Ilja Laurs („GetJar“) bei daugybė kitų.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą