Verslas

„Irdaiva“ atstovaus Lietuvai „European Business Awards“ konkurse

Statybos įmonė UAB „Irdaiva“ tapo prestižinio konkurso „The European Business Awards“ (toliau – EBA) 2012–2013 m. nacionaline finalininke kategorijoje „Tarptautinė metų augimo strategija“ ir kartu su 14 kitų šalies pretendentų tęs kovą dėl garbingo apdovanojimo. Konkurso laimėtojai iš viso 11-oje kategorijų paaiškės 2013 m. balandį.

„Labai džiaugiamės dėl tokio aukšto įvertinimo. Nuo veiklos pradžios 2005-aisiais kasmet, net ekonominio sunkmečio metais, sparčiai augome, diegėme ir puoselėjome socialinės atsakomybės versle principus, – sako Irmantas Kubilius, UAB „Irdaiva“ direktorius. – Būti tarp geriausiųjų – didelis laimėjimas, įkvepiantis naujiems iššūkiams.“

„Per pastaruosius šešerius metus dauguma konkurso dalyvių buvo tikri savo verslo entuziastai, bet tik nedaugeliui jų suteikta galimybė nešti savo šalies vėliavą konkurencinėje kovoje dėl Europos verslo lyderio titulo, – sako Adrianas Tripas (Adrian Tripp), EBA generalinis direktorius. – Tapti nacionaliniu finalininku – ypatinga garbė. Kartu su rėmėjais laukiame UAB „Irdaiva“ kitame konkurso etape.“

Pernai „Irdaiva“ pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos smulkaus bei vidutinio verslo bendrovių ir įvertinta „Verslo žinių“ apdovanojimu „Gazelė“.

Vieni didžiausių „Irdaivos“ projektų – LR Seimo I rūmų IV aukšto ir Lietuvos Tarybos salės remontas, Burbiškio dvaro ansamblio, Tytuvėnų Šv. Mergelės Marijos bažnyčios, Šv. Kazimiero bažnyčios fasado restauracija, Biržų pilies komplekso – rūmų sutvarkymo, arsenalo pastato atstatymo ir pritaikymo turizmo ir kitiems viešiesiems poreikiams tvarkomieji paveldosaugos ir statybos darbai bei daug kitų.

Nuo 2007-ųjų organizuojamų EBA konkursų tikslas – skatinti Europos verslo inovacijas, skaidrumą ir dėmesį aplinkosaugai bei socialinę atsakomybę. EBA įkūrėjas ir dabartinis vadovas – žinomas Jungtinės Karalystės verslininkas A. Tripas. Prestižinį tarptautinį konkursą remia multinacionalinės kompanijos „RSM International“, „Infosys“, „Millicom International Cellular“ ir Jungtinės Karalystės Vyriausybės prekybos ir investicijų departamentas (UK Trade & Investment).

Pirmajame konkurso etape dalyvavo daugiau nei 15 tūkst. įmonių iš 27 Europos šalių. Į antrąjį etapą pateko 627, kurios savo kategorijose konkuruos dėl „Garbės juostos” (Ruban d‘Honneur) apdovanojimų. Trečiajame konkurso etape paaiškės kiekvienos kategorijos nugalėtojas.

Dėl papildomos informacijos apie UAB „Irdaiva“ prašome kreiptis:
Ineta Janušytė, UAB „Irdaiva” personalo vadovė, tel. +370 659 38810, el. p. ineta@irdaiva.lt

Dėl papildomos informacijos apie „European Business Awards“ prašome kreiptis:
Džo Hendersonas (Jo Henderson), „European Business Awards“ viešųjų ryšių atstovas,
Tel: +44 (0) 7870 634 567, el. p. jo.henderson@writewaypr.co.uk
www.businessawardseurope.com

Parašykite komentarą