Įvairenybės,  Nekilnojamas Turtas

„InReal“ sukūrė atskirą stambių NT sandorių konsultacijų skyrių

Nekilnojamojo turto bendrovė „InReal“ plečia savo veiklą ir pradeda teikti konsultavimo paslaugą, parduodant ir įsigyjant stambius investicinius nekilnojamojo turto objektus. Šią funkciją iš kitų padalinių perima ir jos teikimu rūpinsis naujai įkurtas Investicijų skyrius.

„Paslaugas, parduodant stambius nekilnojamojo turto objektus, teikėme ir anksčiau. Šią paslaugą kompleksiškai teikdavo keletas mūsų padalinių ir dažniausiai apsiribodavome Lietuva. Specialaus skyriaus įsteigę nebuvome, nes tokių objektų pardavimai buvo pavieniai. Tačiau šią vasarą, kai prisijungėme prie tarptautinio nekilnojamojo turto lyderių tinklo „GVA Worldwide“, per savo partnerius sulaukiame daugiau interesantų iš užsienio užklausų, kurie domisi investicinio nekilnojamojo turto įsigijimu Lietuvoje. Labiausiai galimybe investuoti mūsų šalyje domisi vokiečiai, austrai, skandinavai,“ – sakė bendrovės „InReal“ direktorius Dmitrijus Čudakovas.

Naujai įsteigtas Investicijų skyrius rūpinsis stambių nekilnojamojo turto objektų paieška, jų analize, derins preliminarią pardavimo – pirkimo sandorio kainą, planuos pardavimo strategiją bei organizuos visų pardavimo įteisinimui reikalingų dokumentų parengimą. Investicijų skyrius tai pat užsiims sandorio struktūrizavimu bei teisinėmis konsultacijomis. Klientui pageidaujant, galės atstovauti vienai iš suinteresuotųjų pusių: pardavėjui ar pirkėjui.

„Užsienio investuotojai, kurių netenkina vietinėje rinkoje pasiekiama pelningumo norma, ieško alternatyvų ir kaip galimybę svarsto Baltijos regioną. Šiuo metu labiausiai domimasi pilnai išnuomotų ir sėkmingai veikiančių prekybos, verslo bei logistikos centrų įsigijimu. Bendradarbiaudami su savo naujaisiais partneriais tikimės sėkmingai vykdyti tokių objektų paiešką ir teikti pasiūlymus potencialiems pirkėjams,“ komentavo „GVA Worldwide“ Korporatyvinių investicijų departamento direktorius Richard‘as Stott‘as.

Šaltinis: www.balsas.lt

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą