Bankai ir Draudimas

„Aviva Lietuva“ metus pradėjo puikiu startu pasirašydama daugiausia naujų įmokų metams

Vilnius, 2012 m. vasario 28 d. Remiantis Lietuvos banko duomenimis, „Aviva Lietuva“ 2011 m. sausio mėnesį pasirašė daugiausia rinkoje naujų gyvybės draudimo įmokų metams, už 2,04 mln. litų, ir užima ketvirtadalį (25,3 proc.) rinkos.
Sausio mėnesį bendrovės pasirašytos naujos periodinės įmokos metams, palyginus su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, augo sparčiausiai rinkoje, 12,2 proc., ir sudarė 1,03 mln. litų. Tuo tarpu visoje rinkoje šiuo laikotarpiu naujų periodinių įmokų metams pasirašyta 8,3 proc. mažiau.
Sausis bendrovei buvo sėkmingas ir pagal pasirašytas naujas vienkartines įmokas metams: jų „Aviva Lietuva“ pasirašė už 1,02 mln. litų ir pirmauja užimdama daugiau nei trečdalį (35,4 proc.) rinkos.
Iš viso per sausio mėnesį „Aviva Lietuva“ pasirašė įmokų už 8,4 mln. litų. Pagal visas pasirašytas įmokas bendrovė yra antra rinkoje, rinkos dalis siekia 21,5 proc.
„Džiaugiamės klientų pasirinkimu nuosekliai taupyti ir pasirūpinti saugia finansine ateitimi renkantis mūsų įmonę. Sparčiausias rinkoje naujų periodinių įmokų metams augimas mums yra ženklas, kad klientai patenkinti mūsų paslaugomis, finansų konsultantų profesionalumu ir vertina aptarnavimo kokybę“, – sako Asta Grabinskė, „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė. – „Ištikus nelaimei taip pat esame viena daugiausia išmokanti bendrovė; štai sausį pagal draudžiamuosius įvykius išmokėjome 815 tūkst. litų, 22,7 proc. daugiau palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai,“ – teigia A. Grabinskė.
Tarptautinės bendrovės GFK tyrimų duomenimis, jau trečius metus iš eilės „Aviva Lietuva“ yra labiausiai rekomenduojama gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo įmonė rinkoje. 2011 m. bendrovės klientų pasitikėjimo indeksas siekė +14 ir smarkiai viršijo įtrauktų į tyrimą ilgalaikio taupymo paslaugų tiekėjų klientų pasitikėjimo indekso vidurkį, -4 (GFK Klientų nuomonės tyrimas, 2011 m.)
„Aviva Lietuva“ yra viena iš trijų didžiausių ilgalaikio taupymo paslaugų tiekėjų Lietuvoje. Nuo veiklos pradžios savo gyvybės draudimo klientams pagal draudžiamuosius įvykius įmonė išmokėjo 36,5 mln. litų. Bendrovė priklauso „Aviva“ grupei – šeštai didžiausiai gyvybės draudimo grupei pasaulyje ir didžiausiai Jungtinėje Karalystėje. „Aviva“ grupės patirtis ir tradicijos siekia 320 metų.
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis:
Kristina Rekašienė
Komunikacijos skyriaus vadovė
Tel. (8 5) 269 0645, mob. 8 616 82 860, Kristina_Rekasiene@aviva.lt

Parašykite komentarą